Kategorie
Gry

Paczka godna wzmianki – Humble Star Wars Bundle.

Niech Moc będzie z nami! Wasze portfele prawdopodobnie poddadzą się zaraz potędze ciemnej strony Mocy i przejdą na stronę złego Imperium Humble Bundle. Humble Star Wars Bundle jest bowiem większą pokusą niż jakieś tam wieczne życie.

Humble Star Wars Bundle
Niech Moc będzie z nami! W Humble Star Wars Bundle jest ona silna.

Pozwolę sobie na cytat: „I felt a great disturbance in the Force, as if millions of wallets suddenly cried out in terror and were suddenly silenced. I fear something terrible has happened.”

Ten pakiet jest niezwykle mocny, niezależnie od tego jaki próg się wybierze.

Za 1 jednego dolara otrzymamy bowiem:

 • Star Wars Knights of the Old Republic – powiem wprost: Neverwinter Nights w świecie Gwiezdnych Wojen. Z najlepszym plot-twistem w historii gier RPG. Chciałbym być bezczelnym gnojem i rzucić wam spoilerem. REVAN je.. *oberwał z blastera i padł*.
 • Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy – zrespawnowałem się, łapię za miecz świetlny i lecę. A tak na serio – Jedi Academy to świetny FPS, zrobiony na przerobionym silniku Quake 3 Arena (czyli zajebistym). Kto nie grał w multiplayer tej gry, ten musi to zrobić. Tak, dalej są aktywne serwery. A jeżeli kogoś odstrasza potencjalna straszność grafiki, to ja mam na to sposób!
 • Star Wars: Dark Forces – oldschool! Jeden z pierwszych! Ale i tak warty ogrania. O ile nie boicie się starej grafiki 3D. Cała reszta? Do dziś trzyma klasę!

Za więcej niż średnią cenę (aktualnie oscylującą wokół dziesięciu dolarów) otrzymamy to co powyżej plus:

 • Star Wars Republic Commando – kierujesz elitarną drużyną republikańskich komandosów. Czterech klonów mających za zadanie wykonywać zadania specjalne i robić rzeczy teoretycznie niemożliwe. Chodzisz, strzelasz, kierujesz drużyną za pomocą prostego sterowania (bodajże trzy klawisze). Efekt? Świetny, klimatyczny fps.
 • Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords – KoTOR 1 był bardzo dobrą grą RPG. Ta jest wybitna. Oczywiście niedokończona, tak samo jak niemal wszystkie gry od Obsidian Entertainment. Ale i tak wybitna. Na dniach napiszę co trzeba zrobić by osiągnęła pełnię geniuszu.
 • Star Wars Battlefront II – co tu dużo mówić – wielkie bitwy, dużo strzelania, pojazdy i okazjonalne sterowanie rycerzami Jedi. Muszę pisać coś więcej?
 • Inne łakocie w najbliższej przyszłości.
 • Star Wars Starfighter – ostro zręcznościowa latanka statkami kosmicznymi.
 • Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II – protoplasta Jedi Outcast. FPS z mieczem świetlnym, mocą i innymi bajerami. Tak naprawdę tyle mu starczy. Ostrzegam, graficznie się koszmarnie zestarzał.
 • Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast – epicka historia godna miana Gwiezdnych Wojen połączona z naprawdę świetnym gameplayem strzelankowym.

Za 12$ (czyli około 45 złotych) wpada nam wszystko co jest powyżej plus:

 • Star Wars Empire at War: Gold Pack – gra 4X dziejąca się po zniszczeniu pierwszej Gwiazdy Śmierci. Gra się kończy w chwili gdy Imperium gryzie piach, albo Rebelia zostaje zdławiona. Dodatek, obecny w zestawie, dodaje trzecią stronę konfliktu, którą się gra zupełnie inaczej. Grałbym, jakbym miał na czym.
 • Star Wars The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition – slasher w świecie Gwiezdnych Wojen. Lubicie latające wszędzie odcięte ręce? Długie walki z bossami? W przerwie między partiami Devil May Cry oglądacie Gwiezdne Wojny i ślinicie się na widok walk na miecze świetlne? To wasza gra.
 • Star Wars: The Force Unleashed II – bierzecie pierwszą grę i mnożycie wszystko razy dwa. Krótszego opisu gry nie ma.

Ostatnio ludzie się pytali, więc teraz informuje – WSZYSTKIE POWYŻSZE GRY SĄ W WERSJI NA STEAM.

Humble Star Wars Bundle

Jaki płynie wniosek z powyższej listy? Każdy szanujący siebie gracz powinien zainwestować w tę paczkę. Nawet jeżeli nie jest fanem Gwiezdnych Wojen, to w każdym progu znajdzie dla siebie grę godną uwagi. To teraz grzecznie klikać tutaj i iść na zakupy, póki sprzedają coś godnego wydania naszych ciężko zarobionych kredytów

Ja z czystym sumieniem z tego zestawu mogę polecić Jedi Academy, obie części KoTOR-a, Republic Commando i Empire At War.

A na koniec, coś z zupełnie innej beczki:

 

10 odpowiedzi na “Paczka godna wzmianki – Humble Star Wars Bundle.”

„Star Wars: The Force Unleashed II – bierzecie pierwszą grę i mnożycie wszystko razy dwa. Krótszego opisu gry nie ma.” oprócz czasu przejścia gry i miejsca zajmowanego na dysku 😉

Cała paczka jest świetna, ale nawet z tego za dolara bym się cieszył, tylko akurat trafił się taki okres że nie ma kasy… Ale może coś się stanie w ciągu tych 8 dni 🙂

Dobra, udało mi się skombinować na pierwszego tiera! 😀 Jednak nie liczę na to, że uda mi się zdobyć 40zł w ciągu 5 dni :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: