Kategorie
Offtop Blog

WAŻNE OGŁOSZENIA DLA CZYTELNIKÓW ORAZ UCZESTNIKÓW KGB!

Życie, życie, jest nowelą~~ Której czasem ma się dosyć~~ Wczoraj mieszkanie w małym piekle, dziś mieszkanie w mniejszym niebie~~

Dobra, koniec śmieszków-heheszków. Z powodu przeprowadzki ogłaszam co następuje:

  1. Blog będzie rzadziej aktualizowany, bo przez jakiś czas nie będę miał tam internetu.
  2. Z tego samego powodu przedłużam termin zakończenia 9. Karnawału Graczy Blogerów o dwa tygodnie (tj. do 14 października). Nie wahajcie się wziąć udziału, macie jeszcze sporo czasu! Skoro ja nie dam rady zrobić podsumowania, to czemu nie przerobić tego na zaletę?
  3. Kiedy już odzyskam internet, to spodziewajcie się zmiany wyglądu. Bo taki jestem, bo ciągle szukam czegoś, co mi bardziej pasuje. I jeszcze jedno: najbardziej aktywne osoby z newslettera i fanpage’a dostaną możliwość zobaczenia „na start” nowego wyglądu. Taki mały bonusik.
  4. W tzw. międzyczasie będzie pisał. Ale nie będę miał jak publikować, więc spodziewajcie się maratonu „jeden tekst na dzień” gdy już wrócę.

W tym momencie tradycyjnie polecam wam zapisanie się do newslettera (możecie to zrobić za pomocą formularza z prawej strony) lub polubienie fanpage’a na Facebooku. Dzięki temu nowe wpisy was nie ominą. A tym czasem życzcie mi szczęścia. Jak się nie odezwę wkrótce, to oznacza, że zgniotła mnie lodówka. Albo pralka. Albo obie.

2 odpowiedzi na “WAŻNE OGŁOSZENIA DLA CZYTELNIKÓW ORAZ UCZESTNIKÓW KGB!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: