Kategorie
Gry

Paczka godna wzmianki – Humble Crescent Moon Mobile Bundle

Pierońsko długą nazwę ma ta paczka. Ale mogę jej to wybaczyć, biorąc pod uwagę, że po tym jak ją kupię, to do końca życia nie będę potrzebował więcej gier na Androida.

Humble Crescent Moon Mobile Bundle
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaki bundeleł! 😀

Humble Crescent Moon Mobile Bundle zawiera w sobie całą gamę gier mobilnych. Do tego będzie ich jeszcze więcej. O ile klienci będą hojni. Ale o tym więcej w właściwym wpisie.

Crescent Moon Games tworzy gry mobilne od 2009 roku. Nna podstawie tego, co znajduje się w tej paczce mam wrażenie, że mają za punkt honoru zmniejszenie dystansu między grami na PC i tymi z platform mobilnych. Pełnoprawne gry RPG i FPS’y to raczej nie jest mocna strona komórek i tabletów (chlubnym wyjątkiem jest Wayward Souls).

Ale dobra, wracając do rzeczy. W Humble Crescent Moon Mobile Bundle można kupić:

Za 1$ i więcej

 • Space Chicks – platformówka z cukierkową grafiką, fizyką w wydaniu „kosmicznym” i z sterowaniem jednym palcem
 • 2-Bit Cowboy – kolejna platformówka. Dziejąca się na Dzikim Zachodzie, wyglądająca jakby została ukradziona z Game Boya (tego pierwszego, jeszcze bez Coloru). Za to wciągająca jak diabli i dająca multum możliwości, od zmiany wyglądu postaci, po ilość rzeczy do zrobienia
 • Neon Shadow – dynamiczny FPS. Tak, na Androida. I też nie wierzyłem, że tak się da. Ale ta gra to udowadnia.
 • Ravensword: Shadowlands – chcieliście ładną grę RPG na komórki? To proszę bardzo. Warta swojej ceny. Normalnej. Jeden dolar w tym przypadku to draństwo. Cuchnie serią Gothic na kilometr.

Za pobicie średniej wynoszącej w chwili pisania 7,22$:

 • Topia World Builder – studio Crescent Moon zaprosiło do współpracy jednego z twórców Populousa. W efekcie otrzymaliśmy grę, w której tworzymy własny świat, dodajemy do niej zwierzaki i patrzymy jak sobie żyją. Ot, taka przyjemna mała rzecz, bardziej do popatrzenia niż pogrania.
 • Shadow Blade – platformówka w której jesteś ninją. Typowa siekanka. Albo skradanka, zależy to od was. Da się przejść na oba sposoby.
 • Mines of Mars – RPG dziejące się na Marsie, w którym świat gry jest generowany proceduralnie. Dzięki temu można grać do znudzenia.
 • Blocky Roads – Minecraftowa jazda samochodem po świecie w polowaniu na rzeczy do farmy. Jak ktoś lubi voxele, to zagra. Ja mam alergię.
 • Dodatkowe gry w późniejszym terminie

Za 8 dolców i więcej:

 • The Deer God w wersji alpha (i pełna wersja gry po ukończeniu) – platformówka z ładną pixel-artową grafiką przywodzącą na myśli Sword & Sworcery. Sterujemy łowcą, który przeszedł reinkarnację i odrodził się jako jeleń. Pomysł przaśny i jak na alfę gra sprawia wrażenie stabilnej.
 • Exiles: Far Colony w wersji alpha (i pełna wersja gry po ukończeniu) – mam wrażenie, że dostałem Ravensword: Shadowlands w wydaniu kosmicznym. To komplement.

A wiecie co jest w tym najlepsze? To nie koniec. Bowiem wraz z ilością gotówki, jaka zostanie przeznaczona na powyższy zestaw, do paczki trafi jeszcze więcej gier.

Humble Crescent Moon Mobile Bundle
Dodatkowe cele prawie jak na crowdfundingu

Powyższy screenshot został zrobiony dziś o 7:11. Jak widać, do pierwszej gry jaką jest Siegecraft Defender nie jest daleko.
Ta gra to rozbudowany i świetnie wyglądający Tower Defense na Androida. Fanom gatunku polecam.

Wszystkie gry z powyższego wykresu trafią do każdego kto wpłaci więcej niż średnia kwota, która w chwili, kiedy wrzucam ten wpis na bloga wynosi 7,22 $ (około 25 złotych).

Udanych zakupów! Jak nie będziecie żałować pieniędzy, to będziecie mieli w co grać na komórkach do końca życia waszych telefonów. Następnych zresztą też.

2 odpowiedzi na “Paczka godna wzmianki – Humble Crescent Moon Mobile Bundle”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *