Kategorie
Gry

Blizzard i obniżka to rzadkość. Dlatego warto o tym wspomnieć.

Co by nie sądzić o nich, to nigdy kompletnego chłamu nam nie wcisnęli. Znani są z awersji do cudzych platform dystrybucji cyfrowych i obniżek. Dlatego właśnie warto zwrócić uwagę na to, co Blizzard odstawia w tej chwili.

Blizzard Logo, Blizzard Entertainment Logo, Blizzard
Zamieć zamiata cenowo

Ceny Diablo 3, Starcrafta 2 i World of Warcraft pikują w dół, więc jeżeli ktoś chce zostać fanem Blizzarda, albo uzupełnić kolekcję, to lepszej okazji nie będzie miał przez długi, długi czas. Do tego dzięki bardzo prostej radzie zdołacie zaoszczędzić kilka dodatkowych złotych na kursie walut. Ale to w dalszej części wpisu.

Na początek magiczna sztuczka…

… z której zresztą już można było skorzystać przy okazji ostatniej przeceny na Diablo 3.

Chodzi o to, by zamiast robić zakupy na europejskim sklepie Blizzarda, kupować wszystko na sklepie amerykańskim i wysyłać na tego samego maila podarunek. Czyli zamiast kliknąć „Kupuje teraz” klikacie „Podaruj” i wpisujecie maila na którego macie konto na Battle.net.

[alert type=”error” close=”false”]I wygląda na to, że opcja „podarunku” została wyłączona dla Diablo 3. Damn :/[/alert]

Bezpieczne? Tak, w ten sposób kupiłem dodatek do Diablo 3 oraz Starcrafta 2.
Sprawdzone? Jak widać wyżej.
Trudne? Nie. Jest tak proste, że odpuszczam sobie nawet robienie jakiegoś poradnika. No, chyba, że naprawdę nie dacie rady.
Chamskie? Trochę tak. Poprawiam sobie humor wiedzą, że nieważne w którym z sklepów kupię

Co zyskujemy? Zamiast płacić 9,99 euro płacimy 9,99 dolarów. W przeliczeniu natomiast daje to 33 złote zamiast 42. Gry Blizzarda są warte swojej normalnej ceny. Ale wiem, że jak już ktoś bawi się w wyszukiwanie okazji, to każda złotówka ma znaczenie.

Wszystkie poniższe promocje obowiązują do 2. grudnia. Kapewu?

Starcraft 2 z obniżką 50%

Lubicie strategie? To pewnie macie już Starcrafta 2 z dodatkiem.

Blizzard Black Friday

 

A jak nie, to teraz możecie urwać „podstawkę” i dodatek za łącznie 20 dolarów. Albo sam dodatek za dziesięć, jeżeli wcześniej go nie kupiliście.

Tutaj Wings of Liberty za 10 dolców, a tutaj Heart of The Swarm za takie same pieniążki.

Diablo 3 z obniżką 50%

Klik, klik, klik, klik, klik, Diablo 3 nadaje się tylko do niszczenia myszek, klik, klik, klik. Mnie po łatce 2.0.1 się strasznie ta gra spodobała, ale potem niestety nie miałem zbyt wiele czasu by w niej klikać.

Blizzard Black Friday

 

Klik, klik tutaj by przygarnąć Diablo 3 za 20 zielonych, a tutaj by przygarnąć dodatek za tyle samo. Klik, klik, klik, idziemy dalej.

Wszystko poza najnowszym dodatkiem do World of Warcraft za nędzne 5 euro.

Niedawno miałem okazję pograć za darmo miesiąc w WoWa. I powiem wam, że zrozumiałem już czemu ta gra jako jedyna daje radę żyć tyle czasu i nie przejść na free-to-play.

Blizzard Black Friday

 

Jakby ktoś potrzebował tłumacza: tak, uważam World of Warcraft za grę godną uwagi. A za 5$ możesz sobie sprawić wszystkie dodatki poza ostatnim i 30 dni gry. Idealny czas by przetestować. Mnie ten miesiąc gry „kupił”. Kupi w sensie dosłownym jakiś czas później.

Nowy rzut zaproszeń do Heroes of The Storm.

Szczęście dzisiaj mają również oczekujący na dostęp do alfy Heroes of The Storm (HAHA! Ja już mam i jest świetnie 😀)

Heroes of The Storm Logo
Logo prawdopodobnie najbardziej grywalnej gry MOBA jaka powstanie

Otóż dzisiaj dostęp do gry otrzymał kolejny rzut ochotników. Dlatego polecam sprawdzić maila i przekonać się o tym jak wielkiego farta (albo niefarta) się ma. Może ktoś zechce się ze mną potem ustawić na partię (jak mi zamontują stałe łącze)  ?

A na koniec, coś z zupełnie innej beczki: geneza wpisu 😉

Blizzard Black Friday

 

8 odpowiedzi na “Blizzard i obniżka to rzadkość. Dlatego warto o tym wspomnieć.”

Mam pytanie czysto techniczne – czy kupując Wowa za dolary muze mieć przypisane konto do ameryki płn? I czy będe grał na amerykańskich serwerach?

Tak pozatym dzięki za info, jeszcze takiej przeceny ze strony blizzarda w życiu nie widziałem 😀 Tak mi się przypomina jak zastanawiałem się w media markcie czy kupować Wow+TBC+WoTLK za 3 dychy, a tu taka niespodzianka 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *