Kategorie
Gry

Paczka godna wzmianki – Humble Borderlands Bundle

Nie wiem co się dzieje ostatnio z Humble Bundle. Serwują dobrą paczkę za dobrą paczką. Jeżeli jakimś cudem nie mieliście styczności z serią Borderlands… To wiecie co robić.

Humble Borderlands Bundle
CLAP-TRAP madakwaka! Pożyczone z strony Humble Bundle

Lepszej oferty prawdopodobnie nie dożyjecie. Przy czym powiem wam, że w kilku miejsca ta paczka irytuje.

Za dowolną kwotę (siłą rzeczy przekraczającą jednego dolara) otrzymacie:

 • Borderlands – znaną i lubianą grę FPP z elementami RPG, komiksową grafiką i masą pogrzanych motywów wywołujących olbrzymią ilość reakcji pokroju „WTF?!?!!?” Serdecznie polecam
 • 3 z 4 dodatków, które wyszły do gry. Dostaniecie Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned, Borderlands: Mad Moxxi’s Underdome Riot i Borderlands: The Secret Armory of General Knoxx. Do kupienia pozostanie Claptrap’s Robot Revolution, który jest prawdopodobnie najśmieszniejszym dodatkiem do gry.

Pobicie średniej (wynoszącej w chwili pisania 5,98$) daje nam:

 • Borderlands 2
 • Dwie dodatkowe klasy postaci do gry. Wcześniej wydane jako DLC
 • Borderlands 2: Creature Slaughterdome – dwudziestominutowa masakra na arenie pt. ty kontra horda stworów. Zakończona zdobyciem fajnej wyrzutni rakiet. Normalnie to DLC kosztuje prawie 4 ojro, co się zupełnie nie opłaca.
 • Obniżka 75% na najnowszą odsłonę serii, czyli Borderlands: The Pre-Sequel. Fabularnie dzieje się on między pierwszą, a drugą częścią gry. Zmiany w porównaniu do dwójki? Walka w warunkach słabej grawitacji daje dużo możliwości. Na przykład szansę na wystrzelenie przeciwnika w kosmos <3. Do tego nowe klasy postaci itp. itd.
  Dobra, najważniejsze – cena po obniżce wynosi 12,50 Euro.
  ILE?!
 • jeszcze coś się pojawi w najbliższy wtorek, tj. 30 czerwca

Wyciągasz portfel, rzucasz 15$ w ekran, patrzysz na syf na klawiaturze, myślisz nad swoim życiem i zamiast tego płacisz kartą. Dodatkowo otrzymasz wtedy:

 • Season Pass do Borderlands 2 – czyli zestaw wszystkich fabularnych DLC, wraz z dodatkiem zwiększającym maksymalny poziom postaci
 • Borderlands 2: Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 – kolejne podbicie maksymalnego poziomu postaci + nowe bronie dla prawdziwie przypakowanych postaci + nowe wyzwania by nie umrzeć z nudów
 • Borderlands 2: Headhunter 5: Son of Crawmerax – DLC z sytą misją poboczną zakończoną wielką destrukcją i innymi tego typu. Jak nazwa sugeruje: 5 część z pięciu. Pozostałe jakby co, to trzeba samemu sobie dokupić.
 • Kupon zniżkowy -25% na zakupy w sklepie 2K Games – można tam kupić gry, DLC do gier, czapki, bluzy, torby, kubki i masę innych dziwnych rzeczy. Pal licho, że później koszty przesyłki i cło was ZNISZCZĄ.

Poniżej wersja obrazkowa dla osób obdarzonych niechęcią do czytania. Wiem, że na to czekaliście.

Humble Borderlands Bundle zawartość

 

Szybkie podsumowanie: jeżeli ominęła was seria Borderlands, to macie teraz świetną okazję by ją nadrobić. Czy powinniście to zrobić?
Tak, tak, tak i jeszcze raz tak. Ewentualnie tak.
Te gry wciągają, świetnie wyglądają i dostarczają naprawdę dobrej zabawy. Na długo. Zwłaszcza, przy tej ilości dodatków, które znajdują się w tej paczce.

Ciekawi mnie jednak: które z nich trafią do paczki? Do Borderlands brakuje jednego dodatku, do Borderlands 2 brakuje więcej niż kilku. Jakieś pomysły? Panie, panowie?
Tyle w temacie, teraz trzeba zjeść obiad i iść do pracy.
Dobranoc!

2 odpowiedzi na “Paczka godna wzmianki – Humble Borderlands Bundle”

To ja od siebie dorzucę opinię – Borderlands tylko w coopie. Inaczej jest nudno, powtarzalnie i jakoś tak nijak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *