Kategorie
Gry

Paczka godna wzmianki – All-Stars Bundle od Bundle Stars

Nie ja to wymyśliłem, serio. Ale skoro już tak nazwali tę paczkę, to niech im tak będzie. Mimo śmieszkowatej nazwy ją wam przedstawiam – głównie z powodu świetnego zestawu gier, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

All-Stars Bundle

No dobrze, poza fanami RPG-ów. Ale my mamy Pillars of Eternity, a to przebije każdą paczkę.

Za 3,42 ojro (wg. Google jest to, w chwili publikacji wpisu, niecałe 15 złotych), otrzymamy dużo fajnych gier:

  • Tropico 4 Steam Special Edition – najnowsza część strategii w której wcielamy się w rolę rolę El Comendante. Marzyliście o własnej wyspie? To teraz możecie ją mieć.
  • Magicka – mówiąc szczerze, to nie widzę sensu by tę grę opisywać. Uważajcie na (nie) przyjacielski ostrzał!
  • S.T.A.L.K.E.R Clear Sky – druga część serii S.T.A.L.K.E.R. Klimat postapo pełną gębą. Tylko pamiętajcie – pociski z kałasznikowa przebijają drzewa! I AI to koszmar – jeżeli na co dzień grasz w Call od Duty albo Quake’a, to szykuj się na ból i upokorzenie.
  • Mount & Blade – With Fire And Sword – Otwartoświatowa gra RPG z sporą dozą strategii osadzona w czasach opisanych w książkach Sienkiewicza. To oznacza dużo siekania ukrainców, szwedów i turków. Polaków oczywiście też, ale to już jak ktoś ma ochotę. Albo jak sami się o to proszą.
  • System Shock 2 – spacerek po stacji kosmicznej. Opanowanej przez szaloną i sadystyczną sztuczną inteligencję. Oczywiście z bronią w ręku. Najstarsza gra z paczki, dotrzymuje jednak kroku młodszym towarzyszom. Jeżeli ktoś ma kod na zbyciu, to z chęcią przygarnę :<
  • Deponia – lubisz przygodówki? Brytyjski humor? Ładną, ręcznie rysowaną grafikę? To pewnie już w to grałeś. A jak nie grałeś, to pójdziesz zagrać. Dla własnego dobra. Taką grę pominąć? To się nie godzi :X
  • To The Moon – wygląda jak gra RPG zrobiona w RPG Makerze. Gra się w nią podobnie. A tak naprawdę jest chwytającą za serce grą przygodową. Niespodzianka!
  • Prime World: Defenders – skrzyżowanie gry Tower Defense i kolekcjonerskiej gry karcianej od twórców [tooltip text=’Jakby ktoś nie wiedział, to chodzi o Etherlords. Zarówno pierwsza jak i druga część jest bardzo miodna. Szkoda jedynie, że graficznie już spaskudniały.’ trigger=”hover”]jednej z najlepszych komputerowych karcianek w historii[/tooltip]?

W tej paczce każdy znajdzie coś dla siebie. Na dobrą sprawą każdą z tych gier mogę polecić. I to nie zasadzie „będzie do zbioru na Steamie”, tylko „JPDL, tyle dobroci do ogrania, a doba dalej ma tylko 24 godziny”.

All-Stars Bundle zawartość
Dla osób z uczuleniem na tekst.

All-Stars Bundle będzie dostępne w sprzedaży do 9 kwietnia. Potem zniknie by już nie powrócić. Zainteresowani niech atakują ten link. Miłego grania, a ja w końcu biorę się znów za Pillars of Eternity! 😀

2 odpowiedzi na “Paczka godna wzmianki – All-Stars Bundle od Bundle Stars”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *