Kategorie
Gry

BRACE YOURSELF! Warface nadchodzi!

Dobra, kto słyszał o Warface? Mam dla was swieżutkie informacje o tej grze, prosto z Poznań Game Arena. Napisałbym wcześniej, ale no cóż… internet jest towarem deficytowym.

Warface Logo
Warface NADCIĄGA!

Jakby co, to wszystkie informację są z prezentacji Warface na PGA i moich własnych doznań z sesji Warface na stoisku Cryteka. Więc… do dzieła!

Warface to gra od Cryteka, twórców serii Crysis i to już jest pewna reklama ich skilli w robieniu FPS-ów. Dobra, przejdźmy do meritum. Warface to gra FPS ich autorstwa. Teraz zacznę od szybkiego niusa: otwarty dostęp do gry pojawi się w ten poniedziałek, tj. 21 października 2013. Wtedy, wszystkie osoby, które są zarejestrowane/zarejestrują się pod tym adresem. Oczywiście po weekendzie, wcześniej ni dy rydy.

Już wiem, co będę robił po PGA (oprócz odespania i porządnego wypoczęcia po tym wszystkim)

Czemu jest fajna?

Głównie dlatego, że jest darmowa. Każdy może ją ściągnąć i zacząć łupać po necie. Wszystko, co jest konieczne, to założenie konta. Są mikropłatności, ale są to albo boostery (do szybszego levelowania), albo przedmioty kosmetyczne, resztę można kupić za „normalnie” zarobioną w gotówce grze. Oprócz tego mamy tryb kooperacji w mordowaniu AI i standardowy multiplayer z kilkoma trybami i obietnicą KOLEJNYCH trybów w przyszłości. Póki nie obadam gry dokładnie, to jako punkt wyjścia macie tą, bezczelnie zrobioną, fotografię slajdu z prezentacji na Poznań Game Arena. Są to najważniejsze cechy Warface wg, ekipy z Cryteka.

Warface - slajd
Warface by Crytek

Żeby zakończyć wzmianką bardziej osobistą: dawno nie grałem w żadnego sieciowego FPS-a, od którego żal mi potem było odejść. Bardzo przyjemna gra, z pewnymi innowacjami i ogólnie szmery-bajery. Bym się rozgadał, ale póki nie spędzę więcej niż 15 minut nad tą grą, to boje się bardziej rozpisywać 🙂

Mnie jakby co tam spotkacie. Prędzej tam, niż w Call Of Djuty, Battlefield czy CS-a.

P.S i Offtop w jednym – Z PGA mam materiału na miesiąc postów, czekajta~~

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: