Kategorie
Offtop Blog

Poznań Game Arena – The Information

Szybki wpis na koniec tygodnia, z informacjami o tym jak ja i Poznań Game Arena się łączymy. I o tym czemu powinienem zagrać w totolotka.

Poznań Game Arena
Gdzie mnie szukać w ten weekend?

Dobra, na dłuższą metę, to nie wiem gdzie będę się pałętał po terenie Poznań Game Arena. Podejrzewam, że będę starał się być WSZĘDZIE.

Wiem, że w piątek będę ładnie obładowany tabołami (nie mam jak przed targami odstawić bagażu do znajomej u której nocuje). Inne znaki rozpoznawcze? Przegenialna koszulka z srebrnym wilkołakiem na niej. Do tego będę niczym wrak po piątkowej jeździe pociągiem (wyjazd przed szóstą, huhu!).  Wątpię bym został przez was złapany, ale jeżeli komuś się uda… to szacuneczek. W sobotę pewnie też będę przemielony, więc na serio da się to podczepić pod znak rozpoznawczy 🙂 I na wszelki wypadek powtórzę: NIE MAM POJĘCIA gdzie będę na targach. Miejsc do ogarnięcia jest tak dużo, że możecie się mnie spodziewać nawet na suficie, próbującego obejrzeć wszystko co się da. Wyrazy szacunku, dla osoby, która da radę mnie złapać.

Ci z was, którzy nie trafią na Poznań Game Arena, a chcą ogarniać co się tam dzieje, to polecam obserwację mojego Twittera. Telefon doładowany, aplikacja twitterowa ustawiona. Jak będzie się działo coś godnego uwagi, to dam znać 😉

A co do mojego farta: Wygrałem klucz do Hearthstone: Heroes Of Warcraft. Czuje się fajny, i fajnie sabotowany przez życie: miałem próbować przejść Path Of Exile przed tym jak nastąpi oficjalny koniec bety i wyjście w świat wersji 1.0. No cóż, nie da rady, Hearthstone wciąga. W przyszłym tygodniu otrzymacie opis moich wrażeń z tej gry. W sumie, to mnie samego ciekawi jakie będę miał odczucia, po tym jak euforia opadnie. A na razie macie screenshota na zachętę 🙂

Hearthstone: Heroes Of Warcraft
Dziab, dziab!

I ostatnia informacja: jak tylko to zorganizuje, to na blogu będziecie mogli wybierać o czym będę pisał jako następne. Zawsze mam parę tekstów w trakcie przygotowywania i kolejne kilka pomysłów w głowie, więc pozwolę wam tam poszperać i wybrać to, co was najbardziej interesuje. A ja, przy okazji, pozbędę się problemu jakim jest dobór tematów. ZA DUŻO RZECZY DO OPISANIA!

No, ale to wszystko dopiero po tym jak ochłonę po targach Poznań Game Arena. A tymczasem… do zobaczenia! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *