Kategorie
Offtop Blog

Instrukcja: gdzie mnie szukać na Geek Day Szczecin!

Słuchajcie, jakiś czas temu organizatorzy tej imprezy pokazali program imprezy. Dzięki temu się dowiedziałem dwóch istotnych rzeczy

Szczecin Geek Day Logo
Geek Day Szczecin, na 200%

Pierwszą jest to, kiedy ja się będę wymądrzał.

Jako „leniwa buła”, która nie lubi pisać czegoś dwa razy przekopiuje wam, to, co napisałem już wcześniej o swoich prelekcjach.
Pierwsza odbywa się o 10:00 w sali prelekcyjnej nr. 2 i jest to „Steam Early Access – instrukcja obsługi”

„Możliwość umieszczenia niedokończonych gier na platformie Steam wzbudza wiele kontrowersji i nieporozumień. Co my z tego mamy? Jakie zyski czerpią z tego twórcy? Które gry możemy kupić? Od których uciekać, a na które splunąć z pogardą? Na te i jeszcze kilka innych pytań znajdziecie odpowiedź na prelekcji.” – czyli będę bronił leżącego i zwalał na nas winę.

Druga startuje o 13:00 w tej samej salce i nazywa się „MOBA to nie tylko League of Legends i DOTA”

„Niemal każdy słyszał o League of Legends albo Docie 2. Te gry zdominowały gatunek MOBA i nawet nie myślą, by kogoś wpuścić koło siebie. Jednak to nie jedyne, ciekawe gry z tego gatunku. Czas, by inne tytuły pozostały być „nieznane”. Dlatego przedstawiamy Wam kilka gier, które warto wypróbować.” – będę mówił o tytułach mniej i bardziej oczywistych, podzielę się doświadczeniami z grania i będę przyjmował pytania na klatę. Bo na to zostanie całkiem sporo czasu.

Oprócz tego zostałem zaproszony do moderowanej dyskusji o głośnym i dyskusjogennym tytule „Blog vs. Youtube”. Wezmę w niej udział ja oraz Ichabod, szef wszystkich szefów z działu komiksowego, bloger, youtuber i geek w jednym. Sam przy nim się chwilami czuję mało geekowato. Serdecznie zapraszam. Jakby co sam nie wiem jak to spotkanie się skończy, więc będzie ciekawie.

Drugą jest to, kiedy inni godni uwagi ludzie będą się wymądrzać:

Ja na pewno wdepnę na dwa prelekcje:

Pierwszą, o 14:00 w sali Biznes Geek zatytułowaną „Geek na miękko”, gdzie mój znajomy, Aleksander Majewski, będzie opowiadał o tym jak rozkręcił geekowaty biznes. Ja tę historię znam (momentami aż za dobrze), ale gość opowiada tak genialnie, że żal by mi było sobie tego nie przypomnieć.

Godzinę później lecę na panel „Najgorsze ekranizacje komiksów, o których nie wiecie” prowadzony przez już wspomnianego Ichaboda. Nie wiem, czy kierują mną bardziej ciekawość, czy masochizm… Ale i tak wpadnę się załamać.

Żeby nie było: dzieje się też wiele innych, ciekawych rzeczy. Jeżeli to wam nie starczy, to tutaj macie resztę programu.
A tymczasem: do zobaczenia!

I DO ZOBACZENIA NA PÓŹNIEJSZYM AFTERPARTY! PARTY HARD, HUHU!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *