Kategorie
Gry

Mod Frenzy – SynergiesMOD (Torchlight 2)

Kiedy Torchlight 2 się pojawił, to byłem podjarany niczym pochodnia. Ta gra miała w sobie wszystko, co powinien mieć dobry hack&slash. SynergiesMOD jednakże dokonał rzeczy niemożliwej: dodał więcej siekania do gry, w której na dobrą sprawę nie chodzi o nic innego.

SynergiesMOD

WTF iz SynergiesMOD?

Torchlight 2 samo w sobie jest dość rozbudowane: 4 klasy postaci, każda z trzydziestoma umiejętnościami i garścią pasywnych cech, trzy akty i masa przyjemnego ubijania wrogów. SynergiesMOD dowala jeszcze „trochę” dobroci do gry:

  • trzy nowe klasy w postaci (tym jedna w fazie alfa, ale cii… jest grywalna)
  • zmiany w klasach z podstawowej wersji gry
  • dwa dodatkowe miasta
  • tona nowych wysokopoziomowych przedmiotów
  • chyba najlepsza rzecz: LOCHY w klimatach gier z MMO – potężni przeciwnicy i epicki loot, który jest do zdobycia tylko tam. Jeżeli ktoś jest na tyle twardy by dać radę go ukończyć.

I masę innych rzeczy, których nie będę wymieniał, bo po co? Ten mod to totalna konwersja, która spokojnie mogłaby robić za osobny, płatny dodatek do tej, już teraz zacnej, gry.

Najważniejsze jednak jest co innego: SynergiesMOD podbija poziom trudności gry. To w połączeniu z ogromem nowych lokacji, nowymi przeciwnikami i nowym, często świetnie wyglądającym ekwipunkiem do zdobycia sprawia, że te gra WCIĄGA jeszcze bardziej niż wcześniej. Tragedia? Dla mojej produktywności na pewno.

Muszę też wspomnieć o tym, co jest najlepsze w tym modzie: nie ma ŻADNYCH problemów, by korzystający z tego moda mogli grać razem w trybie multi. W końcu, jakby nie patrzeć, lochy właśnie po to istnieją, by oblegać je całą drużyną 😀

Jak zainstalować SynergiesMOD?

Torchlight 2 korzysta z dobrodziejstw Steam Workshopu, co sprawia, że instalacja tego moda jest kretyńsko prosta. Wystarczy wejść na stronę moda na Steam Workshop, kliknąć subskrybuj i wio! Reszta tak samo jak w przypadku innych modów do Torchlight 2.

Jeżeli macie tę grę na GOG.com albo w innym miejscu, które pozwala ją pobrać bez DRM, to musicie wejść na tę stronę, pobrać najnowszą wersję SynergiesMOD w formie archiwum, a potem je rozpakować do podkatalogu PAKS. Domyślnie to będzie C:\Program Files\Torchlight II\PAKS.

Tylko na koniec ostrzeżenie: wszystkie bardziej ingerujące w grę mody (nowe klasy postaci, potwory, więcej przedmiotów, itp) BĘDĄ się z SynergiesMOD gryzły. Dlatego żegnamy inne modyfikacje.
Zresztą, przy nim cała konkurencja blednie i karleje w oczach. No i jest zwyczajnie zbędna.

Jeżeli ktoś koniecznie potrzebuje więcej informacji o SynergiesMOD, to może wszystko odkopać na oficjalnej stronie moda (strona nie działa, stan na 5. lutego 2018 rok. Ale zamiast tego mam inną propozycję: nie piernicz, graj!

 

6 odpowiedzi na “Mod Frenzy – SynergiesMOD (Torchlight 2)”

czy podasz link gdzie podac i jak pobrac moda po polsku bede wdzieczny

Niestety, mod nie ma polskiej wersji, ani nie jest dalej rozwijany przez twórcę, więc wątpię by takowa powstała. ENG albo nic :X

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: