Kategorie
Gry

Stało się! The Mims: Beginning trafiło na Steam! W końcu!

Po ponad roku nadprogramowego czekania na Steam trafi gra The Mims: Beginning. Uczcijmy to!

The Mims Beginning
Baner gry na Steam, hehe!

Z tej okazji krótkie przypomnienie całej historii gry, nim ją ściągnę i (o ile laptop mi pozwoli) zrecenzuje. 

Dawno, dawno temu – Lipiec 2013

Na The Mims Beginning trafiłem zupełnym przypadkiem. Ot, zasiedziałem się na jednej stronie i zauważyłem wzmiankę. Potem było kliknięcie linka na Wspieram.to, wymiana komentarzy z Jakubem Machowskim, jednym z twórców gry, poczytanie tekstu zbiórki i „ŁUP!, chcę to”.

Potem jakoś tak jakoś udało mi się dorwać wczesną wersję gry, przeprowadzić wywiad z (wtedy) trzyosobową ekipą twórców najprościej mówiąc strasznie się na tę grę nakręcić. 

Steam Early Access The Mims Beginning
Wszystkie poniższe zrzuty ekranu pochodzą z aktualnej wersji gry.

Pozostało mi jedynie czekać aż do października na premierę gry.

Niestety, rzeczywistość okazała się nie być łaskawa – twórcy przecenili swoje możliwości i okazało się, że będą potrzebowali więcej czasu na wprowadzenie ich w życie. Jak wiele?

Dawno temu – rok 2014

Rok 2014 upłynął pod znakiem przekładania premiery gry, ciągłych poprawek, rozbudowy i innych.

Całość dało się prześledzić na okazjonalnie aktualizowanym devblogu twórców The Mims Beginning. W międzyczasie ekipa dorobiła się dwóch dodatkowych członków, a gra kolejnych wersji językowych. Gra będzie łącznie dostępna w wersji polskiej, angielskiej, niemieckiej i hiszpańskiej. Jakieś inne ciekawostki i informacje znajdziecie u nich na stronie, to nie czas i miejsce na dublowanie ciekawostek.

Dobra, ale to mało istotne. Ważne jest to, że 11 grudnia 2014. roku poinformowali oni, że gra trafi w styczniu na Steam Early Access.  HURRA, SUKCES, W KOŃCU, I TAK DALEJ, I TAK DALEJ.

The Mims Beginning Steam Early Access
SMOKEŁE!

Mniej, więcej teraz – Styczeń 2015

W chwili kiedy piszę ten wpis jestem świeżo po przeczytaniu miłej wiadomości od twórców. Miłej, bo zawierającej klucz na Steam do The Mims Beginning. Już podpiąłem go i wieczorem zacznę ściągać by odpowiedzieć wam i sobie na bardzo ważne pytanie: czy warto było dawno temu wesprzeć ich swoimi pieniędzmi? O tym przekonam się już niedługo. Dzięki temu będziecie wiedzieli, czy jest sens byście czekali na premierę gry, która odbędzie się 14 stycznia. 

Steam The Mims Beginning
SOON!

A na pytanie „czy ten czas przysłużył się Mimsom?” odpowiem przy okazji.

2 odpowiedzi na “Stało się! The Mims: Beginning trafiło na Steam! W końcu!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *