Kategorie
Gry

Paczka godna wzmianki – Humble Awesome Games Done Quick 2015 Bundle

Szybka, bo trwająca tylko tydzień paczka zawierająca gry nadające się do speed-runów? Zorganizowana z okazji charytatywnego maratonu szybkiego przechodzenia gier? Czego chcieć więcej?

Humble Awesome Games Done Quick 2015 Bundle
SZYBKO!

To wydanie Humble Bundle jest bardzo specyficzne, ale jest co najmniej jeden dobry powód by się nim zainteresować.

Przechodząc do tematu, w ramach Humble Awesome Games Done Quick 2015 Bundle możemy dopaść:

Za dolara (3,59 zł)

 • Duke Nukem 3D: Megaton Edition – dosowy FPS wiecznie żywy
 • Shadow Warrior Classic Redux – dosowy FPS jeszcze bardziej żywy
 • Oddworld: Abe’s Oddysee® – bardzo stara (1997 to prawie jak powstanie świata) i bardzo miodna platformówko-przygodówka. Pierwszy dobry powód by przywitać się z paczką.
 • Volgarr the Viking – hardkorowa jak spacer do piekła będąc oblanym alkoholem. Dark Souls wśród nowożytnych gier platformowych. Ukłon w kierunku starych gier platformowych, gdzie byle pierdnięcie potrafiło zabić. Najlepsza gra tej paczki. Nie tylko w tym progu – ogólnie. Wystarczający powód by odkopać kartę kredytową.

Za 6$ (21,51 zł)

 • Shantae’s: Risky’s Revenge – Director’s Cut – ładna, oldschoolowo wyglądająca platformówka. Grałem w wersję „non-Director’s Cut” i pograłbym chętnie w wersję bardziej rozbudowaną. Niestety, po świętach portfel boli.
 • SpeedRunners (Early Access) – dziwna gra. Opowiada o superbohaterach walczących o to by jako pierwsi dopaść przestępców. Żelazna Logika Gier Komputerowych kontratakuje!
 • SpeedRunners – YouTuber Pack 1 i 2 – dwie paczki DLC, które umożliwiają granie jutuberami. No kurcze blade pieczone, ŚWIETNI superbohaterowie, naprawdę.
 • 30 dni Twitch Turbo – cokolwiek to daje.

Za 10$ (35,90 zł)

 • Escape Goat 2 – gla platformowo-logiczna z kozą w roli głównej, którą wszyscy się jarają bez lepszego powodu.
 • Trzy miesiące subskrypcji XSplit Premium – licencja na program do przechwytywania, nagrywania i streamowania rozgrywki z PC-ta. Chcesz zostać jutuberem (nie mylić z biberem)? To jest to twoje marzenie.

Za 30$ (107,57 zł)

 • Zestaw „fizycznych” gadżetów – dwie koszulki, 4 małe przypinki, metalowa pocztówka (dafuq?) i naklejka z logiem akcji Games Done Quick.

Grafika poglądowa! Spodobała się zawartość paczki? To lećcie na zakupy! Ja wam powiem tylko jedno – kupujcie Volgarr the Viking! 😀

Humble Awesome Games Done Quick 2015 Bundle zawartość
Zawartość paczki

Z jakiej okazji ta paczka?

Właśnie trwa wspomniana akcja Games Done Quick. Jest to charytatywny maraton przechodzenia gier na czas. W trakcie tegorocznej akcji zbierane są pieniądze na walkę z rakiem. Zresztą, na ten cel idą również pieniądze z sprzedaży Humble Awesome Games Done Quick 2015 Bundle.

Chcecie sobie obejrzeć maraton? Łapcie poniżej! Miłego oglądania. Ale pamiętajcie o kupieniu paczki, albo przelaniu im chociaż symbolicznego dolara. W końcu nie robią tego charytatywnie.
Watch live video from GamesDoneQuick on www.twitch.tv Ej… zaraz! Dobra, to mi nie wyszło.

W odpowiedzi na “Paczka godna wzmianki – Humble Awesome Games Done Quick 2015 Bundle”

SpeedRunners to raczej coś jak Mario Karts tylko, że jako platformówka. Można grać do 4 graczy przez Internet, przy 1 PC lub połączyć jedno i drugie (łączony local i online multiplayer tylko w „Custom Game”, chyba bez „Quick Game” i bez „Ranked Game”). Chociaż na zimowej wyprzedaży na Steam było za chyba 2,49 euro.

lowcygier .pl/promocje-cyfrowe/steam-holiday-sale-2014-temat-zbiorczy/#more-64243
isthereanydeal .com/#/search:SpeedRunners;/scroll:%23gamelist

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: