Kategorie
Gry

Paczka godna wzmianki – Humble TOTAL WAR Bundle

Humble Bundle ogłosiło stan wojny totalnej w niemalże każdym możliwym okresie historycznym, wliczając w to światy i czasy zupełnie fikcyjne. TYLE WOJNY <3 TYLE ZNISZCZENIA <3 TYLE HISTORII <3 Wszystko dzięki Humble Total War Bundle.

Humble Total War Bundle

Stos gier strategicznych z prawdziwego zdarzenia. Testujących wszelkie możliwe zdolności potrzebne w tego typu grach. Za klepaki. Czego chcieć więcej.

O serii Total War można by dużo mówić. Ale po jakiego grzyba to robić?
Osoby, które znają tę serię i nie potrzebują w ogóle opisów słownych (ani tych gier) oraz osoby, które nie mają bladego pojęcia co to za seria.
Dla tych drugich dwa długie zdania: są to gry strategiczne z turowym trybem gospodarczo-polityczno-intrygowym i walką w czasie rzeczywistym między zwerbowanymi przez gracza i jego przeciwników armiami mającym po kilka tysięcy żołnierzy. I nie ma co się szczypać, tylko trzeba spróbować.

Zwłaszcza, że taka gotówka, to nie jest gotówka.

Za jednego dolara:

 • E-booki z uniwersum Total War – cokolwiek to oznacza. Jeszcze nie miałem okazji czytać. Biorąc pod uwagę gry, to spodziewam się realistycznych powieści historycznych z bogatymi opisami scen batalistycznych
 • 1000 sztuk złota i wyjątkowy baner do gry Total War Battles: Kingdom – nikogo to nie obchodzi, idziemy dalej.
 • Plik do drukarki 3D pozwalający na wydrukowanie popiersia niejakiego Leonidasa. SPARTANIE!
 • Dostęp do wersji beta gry Total War: Arena wraz z grecką tarczą do tej gry. – to będzie dość specyficzna odsłona serii, nastawiona na walkę.
 • Mapa kampanii z nadchodzącej gry Total War: Warhammer – w formacie PDF, wysokiej rozdzielczości i jakości domagającej się druku na płótnie. Prędzej czy później to zrobię. A wtedy? NA ŚCIANĘ!
 • OST z gry Rome: Total War – bardzo klimatyczne.
 • Shogun: Total War Collection – pierwsza „normalna” odsłona serii wspomniana w wpisie. Pierwsza pod względem daty wydania. Dla wielbicieli japońskich klimatów i strategii? Mus. Psi obowiązek.
 • Viking: Battle for Asgard – Creative Assembly, twórcy gier z serii, tworzą niemalże wyłącznie gry strategiczne. Viking to jest to „niemalże” – slasher osadzony w świecie wikingowskich.
 • Medieval II: Total War Collection – a teraz czasy średnioweczne. Zamiast ninja spiedzy, zamiast samurajów rycerze, a to wszystko z dodatkiem trebuszy.

Za pobicie średniej, wynoszącej w chwili pisania 9,91 USD:

 • Empire: Total War Collection – świat ery kolonializmu. Broń palna, konnica i inne obrazki z epoki.
 • Medieval: Total War Collection – żeby było śmieszniej, to za jednego dolara macie nowszą wersję.
 • Total War: Shogun 2 Collection – ale za to tutaj macie nowszą grę rozgrywającą się w Japonii.
 • Napoleon: Total War Collection – XVIII. wiek. Przebijecie Napoleona?
 • Zniżka 66% na grę Total War: Attila – na wypadek jakbyście chcieli pograć jako barbarzyńscy Hunowie.
 • 18 tysięcy złota do gry Total War: Arena – zapomniałem wspomnieć o najważniejszym – Total War: Arena ma być grą F2P. A za taką ilość złota w niej trzeba będzie zapłacić 10$

Za 15$ otrzymacie grę Rome 2: Total War wraz z kompletem dodatków.

Lubicie koszulki? Za 30$ dostaniecie wszystko wymienione powyżej i koszulkę z logosem serii Total War. Przesyłka wliczona w cenę.

Humble Total War Bundle zawartość
Dzisiaj zrzut ekranu zawartości do bani, bo pracuje na cudzym sprzęcie

Jest powód do smutku – od chwili publikacji tego wpisu macie 3 dni czasu by przygarnąć paczkę – znika ona w wtorek, 29 września o godzinie 20:00.

Wiecie gdzie szukać. A ja wracam do pracy. Miłego dnia i do następnego wpisu. Ewentualnie do zobaczenia w Diablo 3 dziś wieczorem 😀

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *