Kategorie
Gry

Paczka godna wzmianki: Humble Indie Bundle 15

Tylu dobrych indyków w jednej paczce nie było dawno. Aż człowiek robi się głodny. I szlag najjaśniejszy go trafia, że nie ma czasu ograć wszystkiego z Humble Indie Bundle 15

Humble Indie Bundle 15

Przyznaje się szczerze, że o części gier wcześniej nie słyszałem. #SZOKŁEM.

Bardzo syta paczka, zawierająca przedstawiciela niemal każdego gatunku gier, jaki przychodzi mi do głowy.
No dobrze… poza grami RPG. Ale te być może się pojawią w drugim tygodniu zbiórki. A teraz przejdźmy do „mięcha”:

Za jednego dolara można otrzymać:

  • Goodbye Deponia – dla mnie obecność tej gry jest jakimś żartem. Litości, trzecia cześć serii gier przygodowych? Macie wy rozum i godność, Humble Bundle? Jeżeli ktoś lubi brytyjski humor to niech bierze. I dokupi poprzednie części. I bawi się dobrze C:
  • Q.U.B.E.: Director’s Cut – gra logiczna z widokiem z oczu. W wydaniu wzbogaconym o fabułę. Taką z gatunku ryjących psychikę bardziej niż rok pracy w obsłudze klienta. Do tego doszły próby czasowe, nowy soundtrack i w sumie tyle. Chyba, że macie Oculus Rifta, to macie dodatkowy gadżet.
  • Sir, You Are Being Hunted – coś tu jest porąbane – trafiasz do świata, w którym roboty urządzają sobie polowania na ludzi, tak jak dżentelmeni z epoki wiktoriańskiej bawili się w polowanie na lisy. Zadanie? Przeżyć i odbudować machinę, która nas tam ściągnęła. Sposób? Dowolny. Wartości grze dodaje fakt, że obszar akcji za każdym razem jest generowany losowo. Jak ktoś lubi survivale, to w tego może grać do oporu.
  • Kupon zniżkowy -66% z Planetary Annihilation: TITANS do użycia w Humble Store. – EJ! ZARAZ! A podstawka gdzie?!?!!?

Za wpuszczenie łomotu (zwanego również potocznie wpierdolem) średniej wpłacie (w chwili pisania wynosi ona 6,77$) dostaje się:

  • Planetary Annihilation – tutaj jest podstawka. Strategii czasu rzeczywistego z walkami tak licznymi, że wystrzeszcz oczu jest wymagany. Zresztą – skala tutaj jest KOSMICZNA. Możesz zawsze zniszczyć planetę zamieszkiwaną przez przeciwnika za pomocą olbrzymiego meteoru. Fajnie, prawda?
  • Xenonauts – grał tutaj ktoś w X-Coma z bardziej odległych? Czujecie irracjonalny wstręt do grafiki 3D? Lubicie myśleć w trakcie walki? Chcecie widzieć jak obcy zdychają? Ta gra jest dla was.
  • Skullgirls (z kompletem DLC) – w chwili kiedy powstaje ten wpis JESZCZE nie kupiłem tej paczki. A tutaj macie powód, dla którego tę paczkę na pewno kupię. Tak dobrze wyglądającej bijatyki, to ze świecą szukać. Do tego mechanika jest prosta do załapania. A stylizacja całości sprawia, że drapię się po głowie i myślę „co to do cholery jest? C: „
  • Kolejne gry w przyszłym tygodniu. BŁAGAM, NIECH TAM BĘDZIE JAKIEŚ RPG

Za dziesięć dolców dodatkowo dostaje się grę Gang Beasts – drużynowa bijatyka z żelkami w roli głównej. Grałem, nie polecam, nie ogarniam.

Gry dla was to za mało, i chcecie jeszcze jakieś fizyczne gadżety? To proszę bardzo! Ale to ma sens tylko wtedy, gdy wpadło wam w oko Gang Beasts.
Za 25 USD dodatkowo otrzymacie HIB Beast (czystą figurkę o kształcie żelka z Gang Beasts), a za 70 dolców dostaniecie aż 8 takowych – 7 z wyglądem inspirowanym grami z paczki i jednego „czyściocha”.

Humble Indie Bundle 15
Tyle dobroci!

Podsumowując tą całą imprezę – Humble Indie Bundle 5 to naprawdę syty zestaw różnorodnych gier, które żal jest odkładać na potem. Kto się dał skusić, ten wie gdzie jej szukać.

Offtop – czy kogoś poza mną boli to, że coraz mniej gier załącza swoje ścieżki dźwiękowe do paczek? Chciałbym OST z Skullgirls :X
No cóż, kiedyś kupię osobno.

Do przeczytania następnym razem!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: