Kategorie
Gry

Paczka godna wzmianki – Humble Card Game Bundle

Top deck! Humble Bundle w najnowszej paczce zagrało bardzo ładne karty na stół. Dla fanów karcianek wszelakich Humble Game Card Bundle jest to świetna okazja do wzbogacenia biblioteki gier.

Humble Card Game Bundle
KARTY W GRZE!

A dla nowicjuszy jest to bardzo dobry punkt wejścia w elektroniczne karcianki.
I wiecie co jest najlepsze? Przewidziałem to! Tak jakby 🙂

AKTUALIZACJA – 28.01.2015 – Dodałem info o nowych grach.

Ale wracając do istotnych rzeczy, czyli zawartości Humble Card Game Bundle. Za jednego dolara dostaniemy:
– Scrolls – opisywałem ją zaraz po premierze (jeden z pierwszych wpisów). Co się zmieniło? Doszło od groma kart, cena gry poleciała na łeb i w końcu zaczyna się tam pojawiać więcej graczy.
-Talia do gry Solforge – gra z Steam Early Access. Robiona w współpracy z jednym z współtwórców nikomu nie znanej karcianki Magic: The Gathering. Widać to w mechanice i klimacie gry. Dwie rzeczy wyróżniają tę grę i sprawiają, że warto na nią rzucić okiem – pełna multiplatformowość i mechanika „levelowania kart” – w trakcie gry potwory potrafią zyskać poziom doświadczenia i awansować z „małej pierdoły” na „arcykoksa wszystkich koksów”.
Sama gra jest F2P, a kod z Humble Bundle jedynie dodaje dodatkową talię, która pozwala szybciej zacząć grać „na poważnie”.
– Star Realms – wygląda dobrze. A w ramach multiplayera ma więcej opcji, niż niektóre FPS-y mają map. Asynchroniczna gra, multiplayer lokalny, walki przez internet… Cud, miód, orzeszki. Wygląda jednak na dość skomplikowaną grę.
– Talisman Digital Edition – nie tyle karcianka, co WIERNA adaptacja kultowej gry planszowej. Jeżeli ktoś grał, to spieszę informować, że ta gra to kopia 1-1 planszówki. Jak ktoś nie grał, to nalegam by zagrał.
– Premierowa postać do gry BloodRealm: Battlegrounds – gra karciana na Steam Early Access. Wiecie co się stanie, jak wrzucicie Magic: The Gathering, Might and Magic – Duel of Champions i model Free2Grind do miksera? To.

Za pobicie średniej, która na ten moment wynosi blisko 8 dolarów:

Magic 2015 – Duels of the Planeswalkers Special Edition  wraz z dodatkiem Garruk’s Revenge – nie będę się rozpisywał tutaj. Magic: The Gathering w ograniczonej pod względem możliwości edycji komputerowej. Wraz z dodatkiem, który dodaje więcej wszystkiego. Psychofan M:TG i tak pewnie zagra.
– Dodatek Seaside do gry F2P Dominion Online – tu też nie ma co dodawać.
– Dwie talie i złoto do gry Solforge – jak komuś się spodobał Solforge, to ma bardzo dobry powód by dopłacić tę gotówkę
– Kampanie do gry BloodRealm: Battlegrounds – dla tych, którzy wolą grać przeciwko komputerowi, a nie żywym graczom
– Ekskluzywne głowy dla awatarów do gry Scrolls – można grać jako Wilk albo jako Lis. Na wypadek, jakby granie człowiekiem było nudne.
– Masywny bonus do gry free2play War of Omens – mnie tam ta karcianka jakoś specjalnie nie kręci, ale ma jedną zaletę – wymaga tylko przeglądarki i komputera klasy wyższej niż „toster”. Jak komuś gra wpadnie w oko, to niech kupuje – oszczędzi sobie sporo grindowania.

Za dwanaście dolarów:

– Kolejne dwa dodatki do Dominion Online.
– Scrolls Humble Bundle Deluxe Pack – a po naszemu są to dwa, dostępne tylko w trakcie tej akcji, awatarki dla postaci, oraz dwie kompletne talie kart.
– Card Hunter Basic Edition – jakiś świr pomieszał karciankę, rpg-a i taktyczną walkę. W efekcie powstało TO. Gra jest dostępna jako tytuł Free2Play tutaj, ale zestaw z Humble Bundle daje bardzo dużo bonusów do gry.

Opcja #NaBogato wynosi 35$ i daje nam koszulkę z fajnym nadrukiem i karty do gry Star Realms w wersji fizycznej.

Jak ktoś nie lubi czytać, to poniżej ma ściągę.

Humble Card Game Bundle zawartość

Ta paczka trafi na stos okazji odrzuconych 4 lutego o 20:00. Do tego czasu można skorzystać z tej okazji i niewielkim kosztem nabyć cała talię gier. A możecie to zrobić za pomocą przycisku na dole. Lubię przyciski. Ładnie wyglądają.

Powyższe opisy wydają mi się być wystarczające. Jak któraś gra się wam podoba, to wiecie co robić 🙂

[button url=”https://www.humblebundle.com/” style=”normal” size=”large” block=”true” target=”_blank” icon=”check”]Zabójstwo czasu wolnego[/button]

I przepraszam za poczucie humoru i kiepskie żarty językowej. Nie mogłem się powstrzymać 🙂

W odpowiedzi na “Paczka godna wzmianki – Humble Card Game Bundle”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: