Kategorie
Gry

Wersja PC Mad Maxa wycofana z przedsprzedaży. Przypadek? Nie sądzę!

Kierowany chorą ciekawością chciałem sprawdzić co tam słychać u gry Mad Max. Patrzę, przeglądam, a tu klops. Zniknęło coś bardzo ważnego. Preorder edycji PC!

Mad Max Preorder PC zawieszony
Mad Max odjeżdża od PC. Co się dzieje?!?:!

Co może oznaczać brak możliwości kupienia Mad Maxa na jedyną słuszną platformę? Co to oznacza dla PC Gaming Master Race?
Same dobre rzeczy.

Ale jak to tak, znikły?

Normalnie. Na oficjalnej stronie nadchodzącej gry Mad Max znajduje się zakładka „Pre-order”. Po wejściu na tę podstronę widzimy kilku oficjalnych sprzedawców gry: Gamestop, Amazon, Best Buy, Walmart i Target. Wszystko poza Amazonem to zagraniczne sieci sklepów. I w żadnym z nich nie jest dostępna opcja zamówienia przedpremierowego Mad Maxa na platformę PC.

Na stronie dalej znajdujemy oznaczenie wersji PC, więc wiemy, że nie została ona odwołana. Chociaż tyle dobrego.

Mad Max Preorder PC wersja

Na ten moment złożyć zamówienie przedpremierowe na Mad Maxa można tylko w jednym miejscu – sklepie Microsoftu. Trochę to dziwne, biorąc pod uwagi brak obecności wersji PC w wskazanych przez twórców sklepach.
A Steam? Tam nawet nie ma wzmianki o nowej grze z ikoną post-apo. Jest to o tyle dziwne, że na Steam często pojawia się karta produktu jeszcze przed otwarciem sprzedaży. A teraz? Nic. Kompletne nic.

Tyle jeżeli chodzi o sam news.

Czemu nie ma Mad Maxa na PC?

Wydawcą Mad Maxa jest Warner Bros.
Ci sami ludzie odpowiedzialni za tragedię jaką był Batman: Arkham Knight w wersji PC-towej.
Powiedzmy sobie wprost – to oni właśnie doprowadzili nową odsłonę serii z Człowiekiem-Nietoperzem do takiego stanu, że trzeba było ją wycofać ze sprzedaży. Po zwróceniu masy pieniędzy klientom.

Preorder gry Mad Max prawdopodobnie został wycofany z dokładnie z tego samego powodu. Prace nad nim trwają od dawna. W chwili, kiedy kryzys spowodowany stanem Mrocznego Rycerza uderzył w wydawcę, to gra była w późnym stadium rozwoju.
W chwili gdy Batman: Arkham Knight znikł z półek, wydawcę musiało olśnić.

„Ej, ale Mad Maxa tak samo przerabialiśmy na PC. Jak znowu coś takiego wydadzą to nas zabiją. Gracze nas obrzucą martwymi pikselami, udziałowcy Warner Bros. nas zlinczują finansowo, a nas wywalą z pracy i zrobią restrukturyzację” – ktoś musiał coś w zbliżonym tonie powiedzieć bądź pomyśleć.
Z jednej strony jest to smutne dla wszystkich fanów pustynnego wojownika, którzy chcieliby już teraz opłacić grę, którą i tak by kupili.
Z drugiej strony pokazuje to, że dział Warnera odpowiedzialny za gry zrozumiał w końcu co tu jest naprawdę ważne. I nie wypuszczą gniotu, tylko naprawdę dobrą grę.

Mad Max preorder pc masakra
Mam nadzieję, że Mad Max na PC zrobi taką masakrę, jak na tym obrazku

Taką, jaką jest Batman: Arkham Knight w wydaniu konsolowym. Średnia ocen oscylująca wokół 85% nie bierze się z powietrza.
Mad Max powinien być kolejną taką grą. Na wszystkich platformach. Nawet kosztem opóźnienia wersji na PC.

Lepiej później, niż gorzej, prawda?

10 odpowiedzi na “Wersja PC Mad Maxa wycofana z przedsprzedaży. Przypadek? Nie sądzę!”

Być może źle zrozumiałeś artykuł w Poradni językowej PWN. Tutaj masz wyjaśnienie ze słownika poprawnej polszczyzny http://www.ekorekta24.pl/porady-jezykowe/23-skladnia/286-z-czy-ze-z-sluzb-czy-ze-sluzb

A tutaj masz przykładowy artykuł z tvp.info, gdzie użyto formy „ze sprzedaży” http://www.tvp.info/16309073/francja-nie-wycofa-sie-ze-sprzedazy-mistrali-rosji-decyzja-po-racjonalnej-analizie

Ps.
Powinieneś napisać „ze studiów” z nie „z studiów”.

Ma być „z przedsprzedaży” i „ze sprzedaży”. I tak już jest w wpisie – chyba, że w cache strony dalej siedzi poprzednia wersja wpisu, czego nie sprawdzę, bom w pracy. I i tak będzie, że za dużo siedzę na komórce 😡

Informacje prosto z strony PWN i prosto z ust profesor Ewy Kołodziejek, członkini Rady Języka Polskiego.

No tak jak mówisz ma być „z przedsprzedaży” i „ze sprzedaży” 🙂 To ja w pierwszym komentarzu zamotałem, bo chodziło mi o „sprzedaż” a nie „przedsprzedaż”. Kajam się 🙂

Jasiek…. znów ten błąd zrobiłeś w ostatnim akapicie swojego komentarza: „z strony PWN” 🙂 Dzisiaj chyba nie jest twój dzień 🙂

Wszystkie serwisy, które WB Games pokazuje na swojej stronie to wycofały.
Śmiem więc twierdzić, że Muve jeszcze nie dostało wytycznych i tyle.

Jeżeli sklepy, z którymi wydawca ma ŚCISŁĄ (objawiającą się między innymi wyjątkowymi dodatkami w zależności od sklepu) nie prowadzą przedsprzedaży wersji PC, to coś się tu dzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *