Kategorie
Gry

Paczka godna wzmianki – Humble Jumbo Bundle 6

Udało się. Dożyłem paczki o której mogę powiedzieć jedno – nie ma ona ani jednej nieciekawej gry. Cieszy mnie to, że dzięki Humble Jumbo Bundle 6 będę miał jak trenować silną wolę.

Humble Jumbo Bundle 6

I tak wiem, że polegnę. Ale chociaż spróbuje stawić opór.

Nie ma czegoś takiego jak „za dużo gier”. Tak przynajmniej będę sobie mówił, jeżeli to wszystko kupię.

Łakocie z Humble Jumbo Bundle 6

 • Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas – zastanawiałem się jak tę grę opisać i najpełniejszy opis, który przyszedł mi do głowy to „najlepsza część Legend of Zelda na PC od czasów Majora’s Mask odpalonego na emulatorze Nintendo 64”. I serio, to jest naprawdę dobry towar.
 • Shadowrun Chronicles – Boston Lockdown – nie uwierzycie, ale to jest co-opowa strategia turowa. Tak, takie coś ma rację bytu, a w przypadku Shadowrun Chronicles jest do tego utopione w sosie cyberpunkowo-fantastycznym.
  Gra przeżyła swoje perturbacje po drodze, studio które je tworzyło omal nie zostało zamknięte, ale MIMO TO stworzyli coś wartego wzmianki.
 • WARMACHINE Tactics – Standard Edition + Mercenaries Faction Bundle -gra taktyczna na bazie bardzo popularnej gry figurkowej. Oszałamiająca pod względem graficznym, z rozbudowaną mechaniką i arcyciekawym światem. Braść i graść*
 • 10% zniżki na Humble Monthly – #nikogo

Za pobicie średniej będzie:

 • Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut – turowe RPG w świecie Shadowruna. Jeżeli rozumiesz powyższe zdanie, to nie potrzebujesz więcej argumentów.
 • Dreamfall Chapters – kontynuacja The Longest Journey i Dreamfall, dwóch kultowych przygodówek z czasów mojej młodości (odpowiednio 1999 i 2006 rok). Trzeba było 10 lat czekać na ostateczne zakończenie historii z tych gier. Teraz jest ona w zasięgu wzroku.
 • Magicka 2 – bardziej Magicka 2.0. Ale jeżeli komuś podobała ma Magicka, to nie ma żadnego powodu by za taką kasę nie przygarnąć takiej gry 😀
 • bliżej nieokreślone „coś jeszcze”.

Za 15 dolców i więcej dostaje się

 • Grey Goo Definitive Edition – lubicie RTSy? Zjedliście zęby na Warcrafcie, Starcrafcie i innych klasykach? W takim przypadku Grey Goo jest dobrym tytułem do dodania do listy gier do ogrania. W innym jest dobrym pretekstem by zacząć.
Humble Jumbo Bundle 6 zawartość
Tyle dobroci 😀

Podsumowanie

Gapię się jak głupi na tę listę gier, staram się znaleźć jakiś tytuł do którego mógłbym się tak pełnoprawnie przywalić.

I nie umiem. I właśnie dlatego powstał ten wpis. Humble Jumbo Bundle 6 to bardzo dobra paczka, która jest warta wydania na nią kasy. Dowolnej kwoty. I to jest w niej właśnie piękne 😀

Humble Jumbo Bundle 6 jest dostępne do 22.03.2016, godziny 19:59 pod tym adresem. Usiłowanie kupna w późniejszym terminie grozi „epic failem”.

 • przygotowuje się do rewolucji językowej, którą nasze władze niewątpliwie nam szykują. Razem ze swoimi innymi pogrzanymi pomysłami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: