Kategorie
Gry

Paczka godna wzmianki – Humble Jumbo Bundle 6

Udało się. Dożyłem paczki o której mogę powiedzieć jedno – nie ma ona ani jednej nieciekawej gry. Cieszy mnie to, że dzięki Humble Jumbo Bundle 6 będę miał jak trenować silną wolę.

Humble Jumbo Bundle 6

I tak wiem, że polegnę. Ale chociaż spróbuje stawić opór.

Nie ma czegoś takiego jak „za dużo gier”. Tak przynajmniej będę sobie mówił, jeżeli to wszystko kupię.

Łakocie z Humble Jumbo Bundle 6

 • Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas – zastanawiałem się jak tę grę opisać i najpełniejszy opis, który przyszedł mi do głowy to „najlepsza część Legend of Zelda na PC od czasów Majora’s Mask odpalonego na emulatorze Nintendo 64”. I serio, to jest naprawdę dobry towar.
 • Shadowrun Chronicles – Boston Lockdown – nie uwierzycie, ale to jest co-opowa strategia turowa. Tak, takie coś ma rację bytu, a w przypadku Shadowrun Chronicles jest do tego utopione w sosie cyberpunkowo-fantastycznym.
  Gra przeżyła swoje perturbacje po drodze, studio które je tworzyło omal nie zostało zamknięte, ale MIMO TO stworzyli coś wartego wzmianki.
 • WARMACHINE Tactics – Standard Edition + Mercenaries Faction Bundle -gra taktyczna na bazie bardzo popularnej gry figurkowej. Oszałamiająca pod względem graficznym, z rozbudowaną mechaniką i arcyciekawym światem. Braść i graść*
 • 10% zniżki na Humble Monthly – #nikogo

Za pobicie średniej będzie:

 • Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut – turowe RPG w świecie Shadowruna. Jeżeli rozumiesz powyższe zdanie, to nie potrzebujesz więcej argumentów.
 • Dreamfall Chapters – kontynuacja The Longest Journey i Dreamfall, dwóch kultowych przygodówek z czasów mojej młodości (odpowiednio 1999 i 2006 rok). Trzeba było 10 lat czekać na ostateczne zakończenie historii z tych gier. Teraz jest ona w zasięgu wzroku.
 • Magicka 2 – bardziej Magicka 2.0. Ale jeżeli komuś podobała ma Magicka, to nie ma żadnego powodu by za taką kasę nie przygarnąć takiej gry 😀
 • bliżej nieokreślone „coś jeszcze”.

Za 15 dolców i więcej dostaje się

 • Grey Goo Definitive Edition – lubicie RTSy? Zjedliście zęby na Warcrafcie, Starcrafcie i innych klasykach? W takim przypadku Grey Goo jest dobrym tytułem do dodania do listy gier do ogrania. W innym jest dobrym pretekstem by zacząć.
Humble Jumbo Bundle 6 zawartość
Tyle dobroci 😀

Podsumowanie

Gapię się jak głupi na tę listę gier, staram się znaleźć jakiś tytuł do którego mógłbym się tak pełnoprawnie przywalić.

I nie umiem. I właśnie dlatego powstał ten wpis. Humble Jumbo Bundle 6 to bardzo dobra paczka, która jest warta wydania na nią kasy. Dowolnej kwoty. I to jest w niej właśnie piękne 😀

Humble Jumbo Bundle 6 jest dostępne do 22.03.2016, godziny 19:59 pod tym adresem. Usiłowanie kupna w późniejszym terminie grozi „epic failem”.

 • przygotowuje się do rewolucji językowej, którą nasze władze niewątpliwie nam szykują. Razem ze swoimi innymi pogrzanymi pomysłami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *