Kategorie
Gry

GOG.com rozdaje gry za free! W czym tkwi haczyk?

Słuchajcie ludzie! Jest szybka akcja. GOG.com planuje dzisiaj rozdać 4 darmowe gry. Żeby nie było jednak za łatwo, to trzeba wykazać się elementarną spostrzegawczością.

GOG.com
Test pierwszy – skąd wiem ile gier będzie?

Na pierwszy rzut poszła Omerta: City of Gangsters. Jakie będą następne gry? Tego nie wie nikt. Jak je zdobyć? To linijkę poniżej. 

GOG.com za darmo
A tak wygląda darmowa gra od GOG.com

Cała zabawa w tym rozdawaniu gier polega na tym, że każda „darmówka” będzie sobie siedziała wraz z innymi grami na stronie głównej. Tylko kliknięcie na przycisk na stronie głównej zapewni nam podczepienie gry pod konto. Na wypadek jakby ktoś nie wyobrażał sobie czego ma szukać, to obok na screena poglądowego. 

Wejście na stronę gry w sklepie pozwala natomiast kupić grę za normalną cenę.

Ku potomności, będę uzupełniał informacje o darmówkach:

  1. Omerta: City of Gangsters + komplet DLC – normalna cena 19,99$
  2. Still Life 2 – normalna cena 9,99$
  3. Torchlight – normalna cena 4,99$
  4. Alan Wake’s American Nightmare – normalna cena 4,99$

Owocnych łowów! I jak będziecie mieli już informacje co nowego rozdają, to dajcie znać!

 

6 odpowiedzi na “GOG.com rozdaje gry za free! W czym tkwi haczyk?”

Witaj !

Napisałem do Ciebie, ponieważ zauważyłem, że interesujesz się grami komputerowymi. Zapewne cały czas poszukujesz jakiś ciekawych gier, z którymi mógłbyś spędzić ciekawie swój czas.

Chciałem Ci polecić serwis chomikuj. Tam wystarczy, że znajdziesz chomika o nazwie „*wycięte przez Admina*”. Użytkownik ten posiada w swojej kolekcji nowe jak i topowe gry komputerowe. Wszystko otrzymujesz całkowicie za darmo. Chomik „*wycięte przez Admina*” jest alternatywą dla tych osób, których nie stać na oryginalne gry na które trzeba wydać pieniądze w sklepie. Więc nie musisz obawiać się żadnych ukrytych opłat, wszystko odbywa się całkowicie bezpiecznie i szybko.

*wycięte przez Admina* posiada same pozytywne komentarze od swoich użytkowników. Jego gry są bezpieczne jeżeli chodzi o pobrania i co najważniejsze sprawne po pobraniu. Nie ma żadnych problemów z instalacją gry, jeżeli postępuje się zgodnie z instrukcją, która zawarta jest po pobraniu danej gry z chomika.

Zresztą, można samemu wejść na jego chomika i poczytać komentarze na jego temat jak i zobaczyć oceny jego gier jakie otrzymuje od swoich fanów. Ja osobiście korzystam, już dłuższy czas z jego usług i jestem bardzo zadowolony. Naprawdę nie mam do czego się przyczepić.

Jeżeli *wycięte przez Admina* nie posiada w swojej kolekcji gry, której szukasz, napisz do niego a z pewnością pomoże Ci rozwiązać tą sytuację. Jest bardzo otwarty na wszelkie problemy użytkowników i ich prośby 

Warto promować takiego chomika, jakiego ma *wycięte przez Admina* i ja właśnie postanowiłem to robić !

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: