Kategorie
Ciekawostki Medialny bełkot

Nigdy bym nie pomyślał, że napisze coś o reklamie. Ale ta mnie niszczy. Do tego rabuje i gwałci.

Serio. Dawno się nie uśmiałem tak bardzo patrząc na zwykły, głupi baner na stronie. A tu proszę! Reklama Wikingów, jednego z ulubionych seriali. Do tego tak fajnie pasująca do aktualnych realiów!

Wikingowie Ragnar Lothbrok
Ragnar idzie plądrować.

Zresztą, do cholery – PONIŻEJ MACIE WPIS O REKLAMIE. To już znaczy, że musi być bekowo.

Słowo o Wikingach

Wikingowie to taka lepsza Gra o Tron. Dziejąca się w naszym, bardziej swojskim świecie. Oparta w pewnym stopniu o realia historyczne. Pełna zapadających w pamięć postaci, znajdujących się po każdej stronie konfliktu. Raczej pozbawiona elementów nadprzyrodzonych, ale w tym przypadku to jedynie dodaje uroku. Przynajmniej nie ma ZNOWU smoków i KOLEJNEJ wariacji na temat zombie.

Dobra, olejcie akapit powyżej  i zamiast tego ogarnijcie sobie temat. Macie trzy sezony do nadrobienia. Czwarty natomiast niedługo będzie miał polską premierę. Na dobrą sprawę, to w ten piątek, o godzinie 22:00, na kanale History.

Tekst to za mało by przekonać? To łap trailer:

Możecie też polajkować profil kanału History. Będzie fajnie 😀

Ale co z tą reklamą?

No właśnie. W dzień powstania tego wpisu trafiłem na moją ulubioną stronę z fałszywymi newsami. Niestety, zeszmaciła się ostatnio, bo ostatnio ich wiadomości są przerażająco realne. Ale to bardziej źle świadczy o Polsce, niż o nich.

Ale kit z tym – przeglądałem sobie ich stronę w pracy, z wyłączonym adblockiem, a tam na górze strony znajduje się plakat wyborczy partii Wikingowie. Same łakocie, które biją na kolana to, co proponują nam aktualni rządzący. Zobaczcie!

Ragnar Wikingowie

No i to ma sens! Polacy w końcu chcą sportu! Niechaj sport dostaną. W Szczecinie, na przykład, to jedyna szansa na to by wygrać wybory to obiecać budowę stadionu. Bez tego można równie dobrze dać sobie spokój!

Lagertha Wikingowie

Niech sobie prawicowo-konserwatywno-betonowo-paszczaki mówią co chcą – feminizm w Polsce jest już silny! Tak silny, że kobiety chcą iść do pracy. A kto wtedy ma zrobić obiad?

Aslaug Wikingowie

Nie mam bladego pojęcia po ile teraz chodzi jedna sztabka złota, ale śmiem twierdzić, że mieszkańcy Polscy wyjdą na tym lepiej niż na rodzina 500+. Zwłaszcza, że w przypadku Wikingów źródłem finansowania będzie plądrowanie sąsiadów. A nie kieszeni obywateli.

Bjorn Wikingowie

Tutaj chyba nie muszę nic pisać. Podejrzewam, że znaczna część Polaków by z radością obejrzała najazd Wikingów na sejm. Koniecznie na żywo i komentarzem Szpakowskiego!

Wieszcz Wikingowie

Po podpisaniu ustawy inwigilacyjnej nawet wolny powolny byłby do zaakceptowania. A wolny, ale nie powolny to już byłby prawdziwy luksus!

Floki Wikingowie

Każdemu jego Bóg. Floki, jako prawdziwy patriota może liczyć na poparcie wielu, którzy myślą podobnie. Pod warunkiem, że ktoś im wmówi, że Odyn to po nordycku Bóg.

Rollo Wikingowie

Polacy lubią nostalgię. To się sprzeda. Bankowo.


A prawda jest zwyczajnie taka, że zwyczajnie lubię jak ktoś się nabija z polskiej polityki. Co prawda podpada to pod kopanie leżącego. Ale niestety, takie mam poczucie humoru. Przeżyliście?

To jest blog yetiograch.pl, który musi zmienić nagłówek tak, by jakiś mądrala się nie przywalił do tego, że jednak napisałem o czymś innym niż gry.

Powyższe ogłoszenia wyborcze niestety nie są prawdziwe. #głosowałbym

Za to serial jest prawdziwy i z czystym sumieniem polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: