Kategorie
Ciekawostki

Axent Wear zaczęło zbiórkę i…

… mówiąc delikatnie przejechało jak burza.

Prototyp słuchawek Axent Wear
Prototyp słuchawek Axent Wear – źródło: Facebook

W chwili kiedy to piszę, to projekt „uroczych” słuchawek z głośnikami zebrał ponad 600 tysięcy dolarów od prawie czterech tysięcy wspierających

Zbiórka rozpoczęła się 8 października i będzie trwać jeszcze 28 dni. Cel ustanowiony przez pomysłodawców tych, dość nietypowych wizualnie, słuchawek został już  osiągnięty ponad dwukrotnie.

W trakcie zbiórki, pomijając słuchawki Axent Wear w różnych kolorach można otrzymać również tapety, rysunek siebie/kogoś w tychże słuchawkach, bądź też limitowaną edycję tego sprzętu z różnym podświetleniem.

Osoby, które pragną „kawaii” słuchawek mogą kliknąć tutaj, by przejść do zbiórki na IndieGoGo. Po więcej informacji odsyłam do mojego poprzedniego wpisu na ich temat.
Warto jednak nadmienić, że, w tak zwanym międzyczasie, twórcy poprawili pod kilkoma względami projekt: powiększyli nakładki na uszy i dodali odczepiany kabel. Świetna sprawa dla każdego posiadacza ząbkujących kotów. Nie liczę już pogryzionych słuchawek, straciłem rachubę.
A zniszczony sprzęt za 150$ by bolał jak diabli. Tyle słuchawki Axent Wear kosztują w trakcie zbiórki. W cenę wliczone są podatki i przesyłka do dowolnego miejsca na ziemi.

Ktoś planuje kupić? 450 złotych piechotą nie chodzi 🙁

[socialpoll id=”2226174″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: