Kategorie
Offtop Blog

War of The Vikings i Magicka: Wizard Wars: Ogłoszenie WIELKIE

Potrzebuje pomocy: chcę się dostać do testów alfa War Of The Vikings. Jeżeli 5 osób zarejestruje się za pomocą tego linku http://signup.warofthevikings.com/r/88d3li1m09 to dostanę dostęp „z marszu”. Pomożecie?

Pomogliście, jesteś zarąbiści. Jak tylko wyłączy się NDA, to możecie się spodziewać pełnej relacji z „imprezy” 🙂 Jakby co sprawa alfy Magicka: Wizard Wars poniżej DALEJ jest aktualna.

War of The Vikings i Magicka Wars - pomoc przy becie
Ładnie was proszę o pomoc!

Jakby tego było mało, to jest też nadzieja na klucze do Magicka: Wizard Wars, czyli MOBA w klimacie Magicki. Link, który pomoże i mi jest tutaj: http://signup.wizardwars.com/r/dhyqlqekwb

W przypadku gry Magicka: Wizard Wars korzyści są bardziej wymierne: im więcej osób się zarejestruje, tym więcej kluczy będzie otrzymywać dana osoba. A jeżeli zgłosi się wystarczająco dużo osób, to wszyscy uczestnicy bety dostaną grę Magicka w prezencie. Bajer, co nie?

Magicka: Wizard Wars
I tu też ładnie proszę D: Magicka: Wizard Wars samo się nie ogra :/

W zamian oferuje szybką informację o wrażeniach i odstępowanie kluczy jakie dam radę uzyskać. No i wdzięczność, jeżeli ktoś bardzo lubi 🙂

 I tak, wiem, że to zakrawa na jakąś pochodną „żebrolajków”, ale podejrzewam, że ja chcę te gry opisać równie mocno, jak wielu z was chce o nich poczytać. Albo zagrać.
Postaram się o jedno i drugie, wedle moich skromnych możliwości 🙂

P.S Pamiętajcie by potwierdzić rejestrację na waszym mailu!

3 odpowiedzi na “War of The Vikings i Magicka: Wizard Wars: Ogłoszenie WIELKIE”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *