Kategorie
Gry

Istnieje bardzo duża szansa, że poznaliśmy nazwę kolejnego dodatku do Diablo 3.

Kocham przecieki. Niezależnie od tego, czy są nimi tylko z nazwy, czy autentycznie ktoś „podał” informację dalej. Jeżeli obrazek pokazujący Diablo 3: Sword of Wisdom okaże się być prawdą, to będę bardzo niecierpliwie czekał na święta.

Diablo 3 Sword of Justice
O tę fotkę się roznosi.

Wszystko zaczęło się od podesłania przez „życzliwego” powyższej fotografii do serwisu AllGamesBeta. Oni natomiast wrzucili ją na swój profil na Twitterze, co pokazuje poniżej

Oprócz tego do internetu trafiła bardziej „czysta” wersja powyższej fotografii.
Diablo 3 Sword of Wisdom

Jak wspomniałem na wstępie czuje się do kitu z faktem, że operuje i dzielę się niepotwierdzonymi informacjami, ale zwyczajnie uważam takie działanie ze strony Blizzarda za realne.

Bo spójrzcie:

  • Blizzard zrobi prezentację na GamesCom. Pokaz Hearthstone, Heroes of The Storm, nowego dodatku do WoW-a.
  • Urządzi sesję „pytań i odpowiedzi”
  • Na pożegnanie rzuci powyższą planszę na ekran i powie „do zobaczenia na BlizzConie”.

Efekt? Generatory zapału fanów się zwyczajnie zwęglą. Na „podrajanych” fanach Diablo 3 będzie można usmażyć jajecznice. Zainteresowanie wejściówkami leci w górę. Tłum szaleje!

No, jasne, to może być zapowiedź jakiegoś filmu. Tylko, że Blizzard już się jednym zajmuje, więc wątpię by brali się za kolejny. Może to też być zapowiedź książki albo komiksu. Ale stosować taką sztuczkę dla czegoś tak „mało istotnego”? Bez sensu. Jeżeli Sword of Wisdom istnieje naprawdę, to będzie ono dodatkiem do gry. Albo pokazem tępoty marketingowej.

Dlatego też, przyjmując, że nie zostało to sfabrykowane od początku, do końca: na koniec tego roku poznamy nowe informacje na temat kolejnego po Reaper of Souls dodatku do Diablo 3. Nic, tylko czekać na GamesCom, by przekonać się, czy ten „przeciek” jest prawdziwy.

3 odpowiedzi na “Istnieje bardzo duża szansa, że poznaliśmy nazwę kolejnego dodatku do Diablo 3.”

No o tym, że mój komputer już ledwo zipie, to nawet nie wspominam. Ale jestem już na takim etapie, że nic mnie od tego nie uchroni. Trzeba złożyć 'potwora’ i będzie dobrze na kolejne kilka lat 🙂 Daje sobie maks 2 miesiące, bo niestety strasznie słabo to już wygląda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: