Kategorie
Gry

Zajarałem się Star Wars Jedi: Fallen Order

Tu się pojawi zdanie o Star Wars Jedi: Fallen Order po prezentacji.

GDY BĘDĘ JE MIAŁ

Pokazali dość dużo bym mógł sobie coś tam pomyśleć konkretniejszego.

Szef Respawn potwierdził na start to co było napisane w tweetach. Nie ma multiplayera, nie ma mikrotransakcji, jest nacisk na historię, jest single player.

Niestety się myliłem, nie dostaliśmy gameplayu, ale dostaliśmy trailer z historią:

Oficjalnie mam ciary

W Star Wars Jedi: Fallen Order będziemy grać padawanem o imieniu Cal Kestis, który przeżył Rozkaz 66. O historii wiemy tyle, że Cal ukrywał się po nim na planecie zawalonej złomem, gdzie pracował jako złomiarz. Niestety, w pewnym momencie się ujawnił i… reszta w grze.

Twarzy i głosu głównej postaci będzie dostarczać Cameron Monaghan, znany głównie z roli w Gotham. Z tego co zdążyłem się zorientować na szybko, to jest dobrze ocenianym aktorem. Do tego na prezentacji gry było wyraźnie widać, że jakby nie miał zdolności aktorskich, to spokojnie nadrobiłby entuzjazmem. Jako, że je ma, to mamy podwójne zwycięstwo – właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Oprócz tego towarzyszyć mu będzie BD-1 – jego kumpel-droid. Nie wiadomo co dokładnie będzie robił, ale sam pomysł i projekt droida pierwszorzędny.

Nacisk w trakcie rozgrywki będzie postawiony na walkę wręcz i używanie mocy. Brak jakiejkolwiek sugestii o używaniu broni „palnej” sugeruje, że to będzie nie tyle nacisk, co NACISK.

No i co z tego wyniknie dowiemy się już za siedem miesięcy – premiera 15 listopada tego roku.

Na ten moment jedyna rzecz o którą mogę się martwić, to jak sobie Respawn poradzi z walką bronią białą w tej grze. Pod tym względem nie mają doświadczenia, więc temu trzeba będzie się bliżej przyjrzeć gdy już będziemy mieli jakieś nagrania rozgrywki do dyspozycji.

Ostatecznie wiemy niewiele, raczej dostaliśmy potwierdzenie tego, co było mówione wcześniej.

Za sukces uznaje to, że entuzjazm dalej jest uzasadniony i jego poziom nie zmalał. Wręcz trochę wzrósł.

Oficjalnie dopisuję Star Wars Jedi: Fallen Order do bardzo krótkiej listy nadchodzących gier, wobec których okazuje jakiś entuzjazm. Kto jest ze mną?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: