Kategorie
Gry

Square Enix robi nam niespodziankę?

W wysypie tanich paczek gier i stron, które specjalizują się w ich sprzedaży coraz trudniej jest zwrócić na siebie uwagę. Square Enix postanowiło spróbować tajemnicy, jako motywu, który może sprzedać ich paczkę. Zresztą, nie bez powodu nazywa się Square Enix Christmas Surprise.

Square Enix Christmas Suprise
Square Enix szykuje niespodziankę na święta!

O co w tym wszystkim chodzi? Square Enix przyszykował paczkę 4 gier na PC, które są dostępne w postaci kluczy na Steama. Cały haczyk w paczce Christmas Suprise tkwi w tym, że nie mamy bladego pojęcia jakie gry znajdują w paczce.

Możemy co najwyżej pobawić się w wrózenie z fusów na podstawie wymagań sprzętowych gier, które zostały podane na stronie sklepowej tej paczki. Śmiem jednak przypuszczać, że pewniakiem jest nowy Tomb Raider, którego zalecane wymagania podane na stronie Steamowej pokrywają się w stu procentach z tymi podanymi na stronie paczki. Wiem, pewność będziemy mieć w grobie, ale dla mnie to wystarczający powód do silnych przypuszczeń.

Sprzedaż paczki trwa od 12 grudnia do 20 grudnia. Popołudniem 20 grudnia wszystkie osoby, które zakupiły paczkę Christmas Suprise otrzymają e-mail z informacją jakie gry pojawią się w paczce, wraz z kluczami Steam do tychże. Wcześniej pozostaje nam wróżenie z fusów albo pobożne życzenia z serii „Square Enix, daj Thiefa :X” (wiem, że niemożliwe, daje dla jaj).

Osoby zainteresowane pozbyciem się 6,5 Euro na nie_wiadomo_jakie_gry zapraszam na stronę sklepu Square Enix, sprzedaż odbywa się tylko tam

Jak myślicie, co będzie w niespodziance świątecznej od Square Enix? Ktoś poza mną ma nadzieję, że w paczce będą Final Fantasy 7 i 8 (nikt nie chce mi kupić prezentu na święta?) Macie jakieś inne pomysły co trafi do tej paczki z niespodzianką?

8 odpowiedzi na “Square Enix robi nam niespodziankę?”

Gry niespodzianki warte są, według Square, 75 Euro, a Tomb Raider kosztuje u nich obecnie aż 50 Euro, co może oznaczać, że
a) gry wcale w tej paczce nie ma,
b) pozostałe trzy to jakieś tanie ochłapy 😉
Kurka, brać, nie brać… kusi, ale trafić na cztery gry, które w ogóle mnie nie interesują byłoby kiepskim prezentem 😛

Żaden ze mnie hazardzista, nie lubię ryzyka 😛 Te gry będą w postaci kluczy? Jeśli tak, to ludziska będą pewnie za grosze sprzedawać zdublowane tytuły – można się zaczaić i coś wyrwać po ogłoszeniu zawartości paczki 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *