Kategorie
Gry

Podsumowanie Karnawału Graczy Blogerów #9

No i stało się: mimo wzlotów, upadków, lagów i disconnectów dotrwaliśmy do finału dziewiątej edycji KGB (uwielbiam ten skrót, jest taki dwuznaczny).

Drużyna
The Fellowship of The Ring – autorstwa AinuLaire

Poniżej znajdziecie wpisy, których tematyka zahacza o „Drużynę”. W jakiejkolwiek postaci. Jest co czytać i warto to przeczytać. Ale dobrze: bez zbędnego bełkotololo – zapraszam do lektury i intensywnego klikania w linki!

Pierwszy zgłosił się Salantor z Bobrowni, pomysłodawca Karnawału Graczy Blogerów. W swoim wpisie „Jak strzelać, to w drużynie” dokonał dość obszernej i trącającej wielu gier analizy drużynowych rozgrywek.

Potem, w kolejności losowej odzywali się:

I jakiś grafoman, przy okazji prowadzący tę edycję KGB napisał tekst zatytułowany „Drużyna – wielcy niedocenieni”, w którym roni łzę nad niedocenionymi członkami drużyn i rolami jakie wypełniają w naszych growych podróżach.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuje za wzięcie udziału w akcji. A teraz krótka przerwa techniczna i kolejna odsłona Karnawału Graczy Blogerów.

Kto chce poprowadzić dziesiątą, jubileuszową edycję KGB? Czekamy na zgłoszenia! No chyba, że szef wszystkich szefów (czyli Salantor) zechce czynić honory 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: