Kategorie
Gry

Paczka godna wzmianki – Trinity Bundle od Bundle Stars

Posiadacze komputerów z zainstalowanym Linuksem lub Mac OSem mogą czuć się poszkodowani jako gracze. Dlatego ta paczka jest warta uwagi – każda z gier w niej zawarta jest dostępna na każdy system operacyjny. Trinity Bundle pozwoli każdemu się bawić. Nawet heretykowi z Mac OSem.

Trinity Bundle
+1 za samo logo 😀

Paczka na tyle sprytnie skonstruowana, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Bez większego ociągania – Trinity Bundle kosztuje [tooltip text=’około 12 złotych’ trigger=”hover”]2,71 Euro[/tooltip] i znajdują się w niej następujące gry:

 • Pixel Boy and The Ever Expanding Dungeon – pixel art, pseudolosowe lochy (kilka pokoi z losowym rozstawieniem i całkowicie losowymi przeciwnikami), elementy RPG-owe. Dobra gra, ale na stosunkowo krótki czas. Tylko z powodu tego, że tutaj losowość jest bardzo pseudolowa.
  [divider type=”white”]
 • Stronghold 3 Gold – trzecia część kultowej gry strategicznej polegającej na budowaniu i bronieniu (lub obleganiu) twierdz. Niestety, zmiany między drugą, a trzecią częścią nie zostały przyjęte zbyt pochlebnie. Do tego dodajmy techniczne niedoróbki. W efekcie mamy „taką sobie” produkcje.
  [divider type=”white”]
 • iO – minimalistyczna gra logiczno-zręcznościowa. Niby proste: sterujesz kołem, które ma się dostać z punktu A do punktu B. Lecisz po określonej trasie i możesz jedynie zwiększać się, pomniejszać, przyśpieszać i zwalniać. W efekcie mamy
  [divider type=”white”]
 • Revenge of The Titans – tower defense. TEN tower defense. Nie będę się rozpisywał, powiem tylko, że z całego serca polecam i ta gra, sama w sobie, jest warta tych dwunastu złotych.
  [divider type=”white”]
 • Nam – wojna w Wietnamie. Na silniku Duke Nukem 3D i Shadow Warrior. Dużo krwi, rozpikselowanych wrogów i broni z epoki. Zresztą – silnik Duke Nukem 3D sprawia, że jak ktoś grał w niego, to wie DOKŁADNIE czego się spodziewać po tej grze.
  [divider type=”white”]
 • Eradicator – twórca tej gry za dużo nagrał się w Dooma 2 i zrobił jego kolejną wersję. Z widokiem z pierwszej bądź trzeciej osoby, kilkoma postaciami do wyboru (każda z specyficzną bronią) i kilka innymi bajerami. Przy czym ostrzegam – grafika wygląda niczym żywcem ukradziona z tytułu będącego inspiracją tej gry.
  [divider type=”white”]
 • Terrian Saga: KR-17 – graliście w Mega Mana? Jeżeli tak, to wiecie już wszystko. Platformówka akcji, czyli dużo skakania, dużo strzelania i prawdopodobnie dużo zabawy.
  [divider type=”white”]
 • Legends of Aethereus – Naprawdę przyjemna gra MMORPG w steampunkowym świecie. Ma wszystko co potrzeba: system walki inny niż „zaznacz i czekaj aż padnie”, fabułę, rozbudowany świat, drzewka umiejętności pozwalające na pełną personalizację umiejętności naszej postaci, dużo unikalnych zadań do wykonania…  Przy czym ostrzegam, gra nie jest aktualizowana od ponad roku.  Jest to piękny przykład potencjału, który pozostanie nie wykorzystany, bo… nie wiem czemu. Nikt tego nie wie, twórcy od roku nie dają znaku życia, jeżeli chodzi o tę grę. Zajęli się tworzeniem gier mobilnych.
  [divider type=”white”]
 • Sentinel – muzyczny tower defense – audio w tle zmienia się w zależności od używanych wież obronnych. Ten pomysł jest genialny. I do tego w przypadku Sentinel został przyjemnie wykonany. No i opowiada historię o hakerowaniu i usuwaniu wirusów, to też jest na plus.
  P.S Tu rządzi muzyka elektroniczna, osoby z alergią na ten gatunek muzyki proszone są o trzymanie się z dala.
  [divider type=”white”]
 • Shiny The Firefly – przyjemna dla oka, „familijna” gra zręcznościowa opowiadająca o świetliku ratującym swoje dzieci przed niebezpieczeństwami lasu. Wiecie, spadające gałęzie, pająki i inne niemiłe rzeczy. Gra była domyślnie robiona pod platformy mobilne, ale po przeportowaniu na PC dalej jest równie grywalna.

W ramach przypomnienia – wszystkie powyższe gry są dostępne jako klucze na Steam i mają natywne wersje na Windowsa, Linuksa i (nawet) Mac OSa.

Trinity Bundle
Wizualna prezentacja gier z Trinity Bundle

Trinity Bundle zdaje się być godna naszej uwagi: większość gier z niej nie była dotąd w jakiejkolwiek paczce. I część z nich to prawdziwe perełki, warte nie tylko kupienia, ale również zagrania.

Tak, wiem, że jest to szokujące. Osoby zainteresowane paczką zapraszam tutaj. Będzie ona w sprzedaży do 2. marca 2015.

Miłego grania życzę!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *