Kategorie
Gry

Paczka godna wzmianki – Humble Square Enix Bundle 2

Mniej, ale lepiej – tak najłatwiej opisać Humble Square Enix Bundle 2. Jeżeli chcecie przygarnąć kilka stosunkowo nowych gier, to jest to dobra okazja.

Humble Square Enix Bundle 2

Tomb Raidery, Hitmany i inne Deus Exy za „garść monet”

Za dolara dostaniecie:

 • Hitman: Absolution – najnowsza część serii z łysym zabójcą w roli głównej. Znana głównie z powodu kontrowersyjnej reklamy z zakonnicami i sporych zmian w porównaniu do poprzedników.
 • Supreme Commander 2 – lubicie RTSy? Uważacie, że walki na 100 jednostek to mało? Jak tak, to witajcie w domu.
 • Hitman GO – gra wyłącznie w wersji na Androida. Dowód na to, że z każdej serii da się zrobić grę logiczną. Turowa gra, w której planujemy, po czym wykonujemy zlecenia. Ma dość niecodzienną oprawę graficzną, przez co przypomina bardziej dioramę niż typową grę z serii.

Za pobicie średniej wpłaty (w chwili pisania wynosi ona niecałe [tooltip text=’około 25 złotych’ trigger=”hover”]7$[/tooltip]):

 • Thief – powrót legendy, czwarta część kultowej serii opowiadającej o przygodach mistrza złodziejskiego fachu. Przyjęta dość chłodno, całkiem przyjemna, mimo błędów i kretynizmów w trakcie rozgrywki.
 • Murdered: Soul Suspect – historia detektywistyczna z detektywem – duchem w roli głównej. Krótka, ale intensywna.
 • Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut – bierzecie najlepszą grę cyberpunkową ostatnich lat (i prawdodopodobnie najlepszą do premiery Cyberpunku od CD Projekt Red), dorzucacie do niej wszystkie DLC i dodatkowe bajery. Efekt? To.
 • inne gry w przyszłym tygodniu
 • Kolekcja Kane’a i Lyncha – zawiera w sobie Kane and Lynch: Dead Men, Kane & Lynch 2: Dog Days, Kane & Lynch 2: The Doggie Bag i wydane dotąd DLC z gry. Idealna opcja dla kogoś lubiącego grać jako Los Banditos!
 • Lara Croft and the Guardian of Light – Ostatni Tomb Raider w którym Lara Croft wygląda tak, jak ją wszyscy pamiętamy. Rozgrywka? Gra platforma z izometrycznym rzutem grafiki. Dużo ćwiczenia palców, akcji i okazjonalne myślenie. Świetne do grania solo, obłędne, gdy gra się z kimś. Zapraszam i polecam.
 • Startopia – gra mojego dzieciństwa (do dziś pamiętam instalowanie dema z Clicka). Grałem wczoraj – dalej jest grą strategiczną polegającą na doprowadzaniu stacji kosmicznych do ładu i składu.

Za [tooltip text=’56 złotych’ trigger=”hover”]15$[/tooltip] otrzymacie:

 • Tomb Raider – nowa Lara Croft, czyli rozbitek starający się przeżyć na wyspie pełnej świrów z bronią. Jak ktoś lubi survivalowo-strzelankowo-platformowe cosie, to trafił. Jak ktoś chce starego, dobrego Tomb Raidera i nie przyjmuje innej opcji, to niech nawet na to nie patrzy. Jego strata.
 • Sleeping Dogs – bierzecie GTA 3. Przenosicie akcję do Hong Kongu, w roli głównego bohatera osadzacie gliniarza pracującego pod przykryciem w Triadzie. Dodajcie całkiem rozbudowany system walki wręcz i rozkminy pt. zdradzić policję, czy być gangsterem bez honoru. Nie jest łatwo. Ale za to jest ciekawie.

Wszystkie powyższe gry, za wyjątkiem Hitman GO, są dostępne tylko na PC i tylko na Steam.

Humble Square Enix Bundle 2

Czy warto kupić Humble Square Enix Bundle 2? Kwestia gustu. Ja bym kupił dla Deus Ex Human Revolution – Director’s Cut.

Swoją drogą: dłuższego tytułu dać nie mogli?

Jeżeli się wam podoba ta paczka, to wiecie gdzie szukać. Jest ona w sprzedaży do 3. marca 2015.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *