Kategorie
Gry

Poznajcie Glena, czyli Humble Staff Picks Bundle: Glen

Nie wiele wiemy o Glenie z Humble Bundle. Ale jedno jest pewne – gust do gier chłopina ma dobry. Bez tego nie byłoby Humble Staff Picks Bundle: Glen

Humble Staff Picks Bundle: Glen
Szare tło, bo nie byłoby widać całego baneru.

Podziękujmy mu za dobre i tanie giereczki!

Poznajcie Glena!

Nowy pomysł ekipy od Humble Bundle jest taki, że od czasu do czasu jeden z członków załogi pochwali się swoim gustem growym. Jak? Za pomocą paczki, która będzie zawierać jakieś gry, które on lubi.

Pierwszy na liście jest Glen. Opisany przez kolegów jako „biurowy gargulec” z dobrym gustem co do gier. Co do tego się zgodzę. Poniżej rysunek z nim.

Humble Staff Picks Bundle: Glen

Lubię Glena. Nawet jeżeli jest to „hepi wkręt”, a on sam nie istnieje. Bo dzięki niemu mamy fajną paczkę, do której teraz sobie przejdziemy.

Dobroci z Humble Staff Picks Bundle: Glen

Za jednego dolca mamy:

  • Ultimate General: Gettysburg – bardzo specyficzna gra strategiczna. Wszystko co oferuje to możliwość stoczenia historycznej bitwy pod Gettysburgiem. Co jest w niej fajnego w takim razie? To, że dzięki dokładnemu odwzorowaniu terenu, fizyki i innych tego typu możemy rozegrać tę bitwę po swojemu. Dosłownie.
  • Brothers – A Tale of Two Sons – niezależna przygodówka, która ma więcej nagród niż ja znam. Dla wielu „absolutne dzieło sztuki” i tego typu. Za tę kwotę warto spróbować nawet mając na co dzień wyłożone na przygodówki.
  • Chivalry: Medieval Warfare – FPS gdzie biega się z mieczami, łukami, toporami… Jak to nie może być fajne? 😀

Za pobicie średniej, wynoszącej w chwili pisania 6,43 $:

  • GRAV (Early Access) – JezusNarniaIWszyscyŚnięciToSurvivalWypierdzielamStąd. Serio, jedyna gra zestawienia od której planuje się trzymać z daleka.
  • Tropico 5 – po raz piąty mamy szansę zostać dyktatorem na własne wyspie. Od czasów pierwszego Tropico wiele się zmieniło. Ale wiecie co? Mimo męczenia tego samego pomysłu ciągle jest dobrze 😀
  • Victor Vran – wyobrażcie sobie, że twórcy poprzedniej gry pomyśleli sobie „zróbmy grę z innego gatunku”. Wybrali hack&slash. Stworzyli Victora Vrana. Odwalili kawał dobrej roboty robiąc grę, w której kierujemy łowcą potworów w stylu około-draculowym. Taki drugi Van Hellsing.
  • bliżej nieokreślone kolejne gry

Za 12 dolców dostaniecie wszystko plus:

  • Homeworld Remastered Collection – jeżeli lubisz gry strategiczne w jakimkolwiek wydaniu i nie wiesz czym jest Homeworld, to idziesz i wydajesz 12 dolców na paczkę. Podziękujesz mi potem.

Humble Staff Picks Bundle Glen zawartosc


Sama paczka jest bardzo fajna, niezależnie od tego co dostaniemy w przyszłym tygodniu.

No i mam nadzieję, że reszta ekipy Humble Bundle też ma taki dobry gust do gier. Bo jeżeli tak, to musimy szykować portfele 😀

 

2 odpowiedzi na “Poznajcie Glena, czyli Humble Staff Picks Bundle: Glen”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *