Kategorie
Gry

Humble Weekly Sale z Wormsami + wielkie zmiany w Humble Bundle

Dobra, muszę przyznać, że Humble Weekly Bundle w wykonaniu Team 17 jest całkiem kuszące. Ale o wiele ważniejszą informacją od zawartości paczki jest pewna zmiana, jaka zaszła w sposobie aktywacji gier kupionych w ramach Humble Bundle.

Gry w Humble Weekly Sale…

Team 17, Weekly Sale, Humble Bundle
Za gry podziękujemy tym panom…

Zacznijmy od najważniejszego dla nas, czyli gier. Tylko prośba: przeczytajcie tekst do końca nim cokolwiek kupicie, dobra? W ramach Humble Weekly Sale mamy ładną paczkę dla fanów Wormsów. Z szacunku dla was odpuszczę sobie pisanie czym są Wormy, wymienię tylko na szybko co jest do zgarnięcia.

Za jedno dolara w ręce nam wpadną takie tytuły jak: Superfrog HD (wyjątek od wormsowej reguły, prehistoryczna (1993) platformówka zremasterowana tak, że nie zabija nam oczu), Worms Blast, Worms Crazy Golf, Worms Ultimate Mayhem, Worms Armageddon ( <3 ), Worms Pinball

Dorzucimy do pieca, tak by było 6 dolarów, to otrzymamy oprócz tego trzy części Alien Descent (graliście w Alien Shooter? Gra wam się podobała, ale grafika była do kitu? To Alien Descent jest produkcją dla was) i Worms Revolution z wszystkimi DLC (najnowsza odsłona serii jakby coś).

…i próba zamordowania handlu kluczami

To teraz powód do ewentualnego wstrzymania się od zakupu: Humble Bundle wraz z tą paczką wprowadziło nową funkcjonalność: od teraz gry zakupione na Humble Bundle są podłączane do konta Steam powiązanego do całego zakupu. Czyli, mówiąc prościej, nie oddasz nikomu pojedynczego kodu, a paczki, które kupujesz będziesz mógł domyślnie zaktywować tylko u siebie. Z prezentami będzie podobnie: osoba, które dostaje paczkę będzie miała wszystkie klucze dla siebie.

Co to oznacza w praktyce?

+ jeszcze większa wygoda. Klikasz i TADAM! gra jest na Steamie. Na dobrą sprawę Steam jest popularny głównie za sprawą wygody posiadania wszystkich gier w jednym miejscu i możliwości zainstalowania ich dwoma kliknięciami.

(dla mnie) + efektowne zmasakrowanie handlu kluczami pochodzącymi z Humble Bundle. Co jak co, ale to jest moralnie chore, że ktoś daje jednego dolara na cele charytatywne, a potem próbuje na tym zarobić 50-60 dolarów. Teraz ten handel nie będzie możliwy, bo nie możemy nawet zobaczyć kluczy do gry.

coś, co podpina się pod Steama może stać się problemem bezpieczeństwa. Nie wyobrażam sobie włamania na serwery Steama, za to w przypadku Humble Bundle? Już tak. To „podpięcie” prawdopodobnie (czekam na opinię kogoś bardziej rozgarniętego w tematyce bezpieczeństwa) stanowi zagrożenie dla naszych kont na Steamie.

to rozwiązanie zabije część „reklamową” Humble Indie Bundle. W przypadku paczek z grami niezależnymi, to wiele zdublowanych kluczy trafiało do znajomych z adnotacją „Ej, stary, masz, jaka fajna giera, nie znasz jej, a szkoda, bo można w nią grać do śmierci i dalej będzie ekstra”. Teraz ten trick nie przejdzie, gry niezależne utracą część uwagi, jaką by mogły zyskać w ten sposób.

Tak czy siak, czujcie się poinformowani. Bez odbioru, dzisiaj jest bardzo pracowity dzień.

8 odpowiedzi na “Humble Weekly Sale z Wormsami + wielkie zmiany w Humble Bundle”

Dzień w którym doczekamy się polskiej wersji językowej gry na Humble Bundle będzie dniem… brak mi określenia, ale wątpię byśmy się doczekali takiego dnia. A co do łatki, to gra została wydana niemal od razu po polsku, więc bardzo wątpię, by ktoś tworzył własną polonizację.

Ja na całe szczęście znam wszystko na pamięć, więc PL wersji nie za specjalnie potrzebuje ^^”’

Źle, zawsze można było gry których nie chciałem oddać na gameminer czy steamgift. No ale trudno, chociaż będę miał większą listę na steamie :D. A tak apropos kluczy i steamgifta – pamiętam że na jakimś giveawayu zareklamowałeś bloga i obiecałeś dwójce polakom którzy tu wejdą i napiszą dwa komenty kluczyk :D. Wszedłem, napisałem, spodobało mi się, zostałem :D. Nie żebym się upominał o kluczyk…. 😀

To też fakt, ale z drugiej strony część tej kasy idzie na cele charytatywne, to trochę żal tyłek sciska gdy ktoś nie chce tego jednego dolca dać xD”’
Łolaboga, to było eony temu :X Jeżeli mam jakieś klucze na zbyciu (nie wiadomo co HiB zrobiło z poprzednimi paczkami), to dostaniesz nawet dwa 😉 Obietnica, to obietnica, maila sobie zapiszę i jak będzie czym się podzielić, to na bank dostaniesz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: