Kategorie
Gry

Niecodziennie piszę wam o zapowiedzi gry. Ale to jest jedna, wielka anomalia.

Pamiętacie, jak ludzie się dziwili, że Bethesda poinformowała o premierze Fallouta 4 na kilka miesięcy przed premierą? To było NIC, w porównaniu do Daedalic i NOWEJ CZĘŚCI DEPONII!

Deponia Doomsday 1
Zima, zima, zima…

OTWIERAĆ SZAMPANA, PIJEMY! Za Deponia Doomsday!

Słuchajcie, ten wpis będzie krótki, bo nie ma co się rozpisywać.

Żeby zakończyć wątek Fallouta 4 – twórcy zapowiedzieli premierę gry na 5 miesięcy wcześniej, by ludzie nie musieli długo czekać.
Biorąc to pod uwagę, to możemy powiedzieć, że Daedalic Entertainment postanowił zapowiedzieć grę 5 dni wcześniej, by fani nie zdążyli przestać się cieszyć z zapowiedzi nim dostaną Deponia Doomsday do ręki.

Tak właśnie nazwana gra została zapowiedziana DZISIAJ. O godzinie 16:00. Za pomocą postu na FB z poniższym trailerem. Ciekawe, czy się uda mojemu blogowi to pokazać jakoś sensownie.

Deponia Doomsday: Announcement Teaser+++ Deponia Doomsday: Digital release on 03/01/2016 +++Today we have awesome news for you: Deponia Doomsday will be released in FIVE days for PC, Mac and Linux and later this year for Xbox One and PS4! SURPRISE! What do you think of the teaser? Deponia Doomsday on Steam: http://store.steampowered.com/app/421050/—+++ Deponia Doomsday: Digitaler Release am 1.März 2016 +++Heute haben wir eine großartige Neuigkeit für euch: Deponia Doomsday erscheint in nur fünf Tagen für PC, Mac und Linux sowie später in diesem Jahr für Xbox One und PS4! ÜBERRASCHUNG! Was haltet ihr vom Teaser?Deponia Doomsday auf Steam: http://store.steampowered.com/app/421050/(Was die Computer Bild Spiele damit zu tun hat, verraten wir euch morgen. 🙂 )

Posted by Daedalic Entertainment on 25 luty 2016

Fajna sprawa. Biorąc pod uwagę, że premiera gry nastąpi 1 marca tego roku i gra będzie od razu dostępna do kupienia na Steam.

A czy będzie warto kupić? No pewnie tak – saga Deponii domaga się lepszego zakończenia niż dotychczasowe. Do tego humor wyciągnięty żywcem z książek Terry’ego Pratchetta (cholera, dalej jestem zasmutkowany), ręcznie rysowane krajobrazy i komiksowy styl…

Zresztą, jasny gwint – jeżeli jesteś fanem przygodówek i jeszcze nie znasz Deponii to WYJDŹ I NIE WRACAJ PÓKI NIE NADROBISZ! Nie wiem jakie wpisy Ciebie przez to ominą, ale wysyłając Ciebie do gry zrobię więcej dobrego niż przez ostatnie pół roku.

Deponia Doomsday 2
… pada, pada ŚNIEG!

Najważniejsze – więcej screenów i trochę więcej informacji znajdziecie na stronie twórców.  Tam też znajdziecie najważniejszą rzecz, czyli link do Steama.

To teraz przyznać się: kto czeka na 1. marca? 😀 Kto gra na premierę?
Ja się przyznaje, że nie, bo chcę sobie najpierw poprzednie części przypomnieć.

No, to chyba tyle. Do przeczytania jutro!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *