Kategorie
Film/Animacje Gry Muzyka

Steampunk Bundle – Paczka godna wzmianki

Mamy maniaków Steampunku? Na Groupees pojawiła się paczka pełna dobra dla maniaków tego klimatu. Dużo muzyki, komiksów i nawet kilka gier się znalazło. A to wszystko w Steampunk Bundle.

Steampunk Bundle
Teoretycznie w tym momencie mógłbym skończyć pisać…

Ostrzegam, wpis i paczka zawiera niewielkie ilości gier. Ale i tak warto o niej wspomnieć.

Podsumowując i uzupełniając to co widać na obrazku powyżej: właścicielem Steampunk Bundle można się stać nawet po wpłaceniu równowartości średniej klasy piwa (1$). Wtedy otrzymamy OLBRZYMI STOS wszystkiego. Jest to odpowiednio
Pięć gier:

  • Airship Dragoon – gra opisywana jako steampunkowy X-Com. Nie grałem w żadnego od niepamiętnych czasów, więc nie potwierdzę. I ostrzegam, GRAFIKA JEST STRASZNIE SUROWA.
  • Bionic Dues – turowy rogue-like, w którym sterujemy i modyfikujemy grupę mechów. Już się instaluje, wygląda świetnie.
  • Steel and Steam – RPG Maker + silna inspiracja Final Fantasy + Steampunk + konsekwencje podejmowanych decyzji = to. Jeżeli nie macie ataków szału na widok grafiki „made by RPG Maker”, to można grać.
  • Syberia I – niech nikt mi nie mówi…
  • Syberia II – …,że muszę tą kultową przygodówkę komuś przedstawiać?
  • Telepath RPG: Servants of God – dobry towar. Kiedyś grałem (w dniu premiery) i mi się podobało. Ciekawe jak będzie teraz. Takie tam, z turową, mocno taktyczną walką, i rozbudowanymi dialogami. Jestem na tak.

Spora dawka zróżnicowanej muzyki, głównie elektronicznej (sprawia wrażenie przyjemnej dla ucha, ale jestem w trakcie słuchania dopiero).
Jedna książka, jeden zbiór opowiadań i dwie masywne antologie. Łącznie dają one SETKI o ile nie TYSIĄCE stron do przeczytania.[blockquote] Żadna książka dostępna w Steampunk Bundle  nie została wydana w Polsce, ale sprawdzone przeze mnie recenzje nastrajają mnie pozytywnie do zbliżającej się lektury.[/blockquote]
Fani komiksów mają do dyspozycji 6 zeszytów narysowanych dość przyjemną kreską. Podobnie, jak w przypadku książek, liczby stron liczymy w setkach.

I przypominam, to wszystko za jednego dolara. Jeżeli kogoś ta paczka wstępnie zainteresowała, to może dopaść ją tutaj. Jeżeli jest fanem Steampunku, to pewnie nie doszedł do tego fragmentu wpisu i już wybył na zakupy. W końcu w Polsce bida, jeżeli o Steampunk chodzi :X

Do przeczytania, WKRÓTCE.

W odpowiedzi na “Steampunk Bundle – Paczka godna wzmianki”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: