Kategorie
Offtop Blog

Party Hard – Checkpoint Stajl!

Dawno dawno temu, w odległych internetach, wspomniałem wam o Checkpoint: imprezie growej, która odbędzie się już za chwilę w Warszawie. Jak pewnie (nie)zauważyliście, potem temat przycichł, z dwóch powodów.

Checkpoint
Jest Checkpoint, to czas zapisać grę 😀

Pierwszym powodem było to, że organizatorzy raczej oszczędnie dawkowali nam informacji o imprezie. Nic nie było wiadome, informacje dopiero niedawno zaczęły się wysypywać z worka. Impreza nie będzie miała formatu typowo targowego (nie będzie kolejnego PGA, sorry, takie mają warunki). Bardziej będzie przypominała konferencję popularnonaukową (o ile takie coś istnieje). No i ku mojemu ubolewaniu będzie krótsza niż początkowo zapowiadano. Ale w sumie to lepiej: łatwiej będzie wyrobić 100% obecności 😀

W trakcie imprezy będzię można wziąć udział w czterech różnych panelach dyskusyjnych. Mam lenia, nie lubię się powtarzać, to poniżej łapcie plakat.

Checkpoint
Rozkład Checkpoint.
P.S: Czuje się fajny widząc logo AntyWeb tak blisko mojego.

Oprócz tego w tak zwanym „międzyczasie” można wpaść na Checkpoint Gaming Party. Wersja TL;DR – pub, konsole, piwo, organizatorzy i goście. Nie muszę pisać nic więcej. No dobra, poza godziną i lokalizacją: 3 kwietnia, godzina 19:00, klub LevelUp.

Drugi powód jest bardziej samolubny: co się będę rozpisywał, jak wiem, że mnie tam nie będzie?
Niestety, z wielkim smutkiem informuje, że nie pojawię się na Checkpoincie w tym roku. Dużo nagłych wydatków, obietnica wyjazdu na Pyrkon (nie żałuje tego) i inne rzeczy, o których nie warto wspomnieć.
W wersji skróconej: jeżeli ktoś lubi to co robię, to teraz jest najlepszy moment by postawić mi kawę. Chociaż i tak pewnie ta kasa pójdzie na pilniejsze wydatki.
Miałem nawet z panelem wystąpić, meh :/ Życie czasem jest do kitu. Żałuje, że nie mogę tam pojechać. Mam nadzieję, że w przyszłym roku Checkpoint się odbędzie. WTEDY NIE ODPUSZCZĘ.

Jeżeli możecie, to wpadajcie, ja bym tam z przyjemnością wylądował. Jeżeli wylądujecie w LevelUpie, to wypijcie za moje zdrowie! Bardzo mi się przyda.

Trzymajcie się mocno i miłego dnia! Ja natomiast zbieram się na uczelnię, by potrenować wytrzymałość psychiczną. Do przeczytania potem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *