Kategorie
Offtop Blog

Party Hard – Checkpoint Stajl!

Dawno dawno temu, w odległych internetach, wspomniałem wam o Checkpoint: imprezie growej, która odbędzie się już za chwilę w Warszawie. Jak pewnie (nie)zauważyliście, potem temat przycichł, z dwóch powodów.

Checkpoint
Jest Checkpoint, to czas zapisać grę 😀

Pierwszym powodem było to, że organizatorzy raczej oszczędnie dawkowali nam informacji o imprezie. Nic nie było wiadome, informacje dopiero niedawno zaczęły się wysypywać z worka. Impreza nie będzie miała formatu typowo targowego (nie będzie kolejnego PGA, sorry, takie mają warunki). Bardziej będzie przypominała konferencję popularnonaukową (o ile takie coś istnieje). No i ku mojemu ubolewaniu będzie krótsza niż początkowo zapowiadano. Ale w sumie to lepiej: łatwiej będzie wyrobić 100% obecności 😀

W trakcie imprezy będzię można wziąć udział w czterech różnych panelach dyskusyjnych. Mam lenia, nie lubię się powtarzać, to poniżej łapcie plakat.

Checkpoint
Rozkład Checkpoint.
P.S: Czuje się fajny widząc logo AntyWeb tak blisko mojego.

Oprócz tego w tak zwanym „międzyczasie” można wpaść na Checkpoint Gaming Party. Wersja TL;DR – pub, konsole, piwo, organizatorzy i goście. Nie muszę pisać nic więcej. No dobra, poza godziną i lokalizacją: 3 kwietnia, godzina 19:00, klub LevelUp.

Drugi powód jest bardziej samolubny: co się będę rozpisywał, jak wiem, że mnie tam nie będzie?
Niestety, z wielkim smutkiem informuje, że nie pojawię się na Checkpoincie w tym roku. Dużo nagłych wydatków, obietnica wyjazdu na Pyrkon (nie żałuje tego) i inne rzeczy, o których nie warto wspomnieć.
W wersji skróconej: jeżeli ktoś lubi to co robię, to teraz jest najlepszy moment by postawić mi kawę. Chociaż i tak pewnie ta kasa pójdzie na pilniejsze wydatki.
Miałem nawet z panelem wystąpić, meh :/ Życie czasem jest do kitu. Żałuje, że nie mogę tam pojechać. Mam nadzieję, że w przyszłym roku Checkpoint się odbędzie. WTEDY NIE ODPUSZCZĘ.

Jeżeli możecie, to wpadajcie, ja bym tam z przyjemnością wylądował. Jeżeli wylądujecie w LevelUpie, to wypijcie za moje zdrowie! Bardzo mi się przyda.

Trzymajcie się mocno i miłego dnia! Ja natomiast zbieram się na uczelnię, by potrenować wytrzymałość psychiczną. Do przeczytania potem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *