Kategorie
Offtop Blog

Co byście zjedli? Może bilet na VIP Day na PGA?

Jak już pewnie wiecie MNIE na tegorocznej edycji Poznań Game Arena nie będzie. Ale! ALE! Wy możecie się tam pojawić. A dzięki konkursowi, który organizuje strona pyszne.pl macie okazję trafić na VIP Day za DARMO.

141009_kickout_partner_800x500

A u mnie na blogu macie szanse zgarnąć kupony na tanie jedzenie. Ale nie ma nic za darmo, konkurs będzie wymagał od was pewnego wysiłku…

Ale jak to tak? Wejściówki rozdają?

100zl_awersNO TAK! Rozdają! Do wygrania są trzy podwójne wejściówki na dzień dla VIP-ów. Każda z nich jest warta tyle, co portret Władysława Jagiełły, który widzicie po lewej stronie wpisu.

Jak wziąć udział w grze o wjazd na PGA VIP Day? Wystarczy skorzystać z aplikacji na Facebooku, którą linkuje w tym bardzo długim zdaniu byście nie przeoczyli odnośnika. Tam już wszystko wam wyjaśnią. Powiem tylko, by nie zepsuć niespodzianki, że to nie jest kolejne bzdurne losowanie, w którym niezależnie od zaangażowania macie takie same szanse.

Oprócz tego w charakterze nagrody pocieszania do zgarnięcia będą 3 kody do wykorzystania na pyszne jedzenie na stronie pyszne.pl.
Jakby ktoś nie kojarzył (tak jak ja mniej niż tydzień temu) o co chodzi: jest to strona za pomocą której możesz zamawiać jedzenie z restauracji do wybranego miejsca. Ot, taki wygodny pośrednik przy zamawianiu względnie normalnego jedzenia. A na pewno normalniejszego od kebaba.

Co byście zjedli?

Każda współpraca, z której moi czytelnicy mają korzyść, a ja mam czyste sumienie, to współpraca na którą się zgadzam. Efektem tej współpracy jest to, że dostałem trzy kody na stronę pyszne.pl. Każdy o wartości 50 złotych. Mogę je oddać komu zachcę (albo zachować się jak rasowa cebula i samemu przejeść).
I postanowiłem zrobić taki mały konkursik. Polega on na odpowiedzeniu na bardzo proste pytanie, które przeczytaliście już co najmniej dwa razy. Odpowiedzi proszę dawać w komentarzach pod tym wpisem.

3 najciekawsze odpowiedzi wygrywają.
Ignoruje odpowiedzi, które by wywołały u mnie chorobę żołądka.
W razie braku odpowiedzi kody wykorzystuje samemu (bo od kiedy pracuje jestem leniwą bułą i nie chce mi się samemu gotować).
Kod trzeba wykorzystać do końca tego roku, a inne niuanse obsługi podam zwycięzcom wraz z ich wygraną.
Więcej problemów nie znam i nie mam.
Na propozycje czekam do końca tego tygodnia (19.10.2014, godzina 23:59).
Zachowuje prawo do zmiany reguł gry. W ramach granicy zdrowego rozsądku i innych tego typu 🙂

Powodzenia! Przyda się wam! W obu konkursach 🙂

12 odpowiedzi na “Co byście zjedli? Może bilet na VIP Day na PGA?”

Zjadłbym schabowego. Z surówką! I….z pyrami! ( ziemniaki, po Poznańsku)! Nieco tłuszczyku nie zaszkodzi, ale kompocik z jabłek względnie wskazany. Taka mała sprawa – mam na to ochotę na Mount Evereście. Za zimne nie płacę.

A ja mam w akademiku akcję #przeżyjza30złdokońca miesiąca, więc zjadłabym w sumie… Wszystko. :E Teraz marzą mi się kopytka na ziołowym masełku, ale Lidl się na mnie obraził i nie ma ziołowego masełka, kiedy ja mam w lodówce kopytka. Jak żyć? Nie pogardziłabym też cieplutką pizzą z ciągnącym się serem. Albo kebabem z kurczakiem…. </3

Portfel świeci pustką, a głowę przepełniają pomysły na wydanie pieniędzy. Jako człowiek szukający nowych doświadczeń wypróbowałbym kuchnię wschodnią. Japonia, Chiny, Wietnam, byle było ostro i egzotycznie. Usta wypełnione różnymi rodzajami mięs, skąpanych w ostrych przyprawach w duecie z warzywami. Wszystko się miesza i nadaje słodko-kwaśny czy słodko-pikantny wyraz, a co najważniejsze – jest dużo mięcha, czyli tego co tygryski lubią najbardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *