Kategorie
Gry

Paczka godna wzmianki – Humble 2K Bundle

Wyjątkowo opisuje wam na szybko paczkę. Nie z powodu tego co już jest (mimo, iż to też jest godne uwagi) ale tego co MOŻE się pojawić. Przedstawiam wam Humble 2k Bundle!

Humble 2K Bundle Logo
To Humble Bundle może być całkiem syte.

Większość z tych gier pojawia się po raz pierwszy w jakiejkolwiek paczce, a znaczna część z nich jest jak najbardziej godna uwagi. I waszego czasu. Przyjmując, że go macie.

Dobra, bez ceregieli. Za jednego dolara i więcej otrzymamy:

  • BioShock – FPS godny wzmianki z dwóch powodów: mnogości możliwości jakie otrzymujemy w grze oraz klimatu. Podwodne miasto Rapture jest miejscem jedynym w swoim rodzaju i pokazuje jak powinno się projektować niezapomniane lokacje.
  • Darkness II – efekciarski FPS. Godny wzmianki z powodu umiejętności głównego bohatera, mrocznej fabuły…. W sumie, za sprawą całościowego mroku tej gry.
  • The Bureau: XCOM Declassified – taktyczny shooter, gdzie walczymy z „przybyszami z innych światów”. Oczywiście nikt nie wie o kogo chodzi 🙂 Nie moja bajka

Za pobicie średniej przygarniemy:

  • BioShock 2 – chyba Bioshock 2.0. Poprawili, zmienili postać, trochę pozmieniali.
  • Mafia II – GTA w mniej współczesnym klimacie. W moim mniemaniu bardziej klimatyczne przez to. Trochę się zestarzało, ale zrobiło to z klasą.
  • Spec Ops: The Line – FPS, który pokazuje, że wojna to zło. Zaciekawieni?
  • Coś jeszcze się pojawi.

Opcja pt. „na bogato”. Za 20 $ otrzymamy:

  • Bioshock Infinite
  • XCOM: Enemy Unknown

Czemu się jaram tą paczką?

Po pierwsze: nie miałem okazji dotąd ograć Bioshocków. W chwili gdy te gry wychodziły, to zamiast komputera miałem coś, co na tamte czasy dało się określić mianem „tostera z procesorem”. Nawet na minimalnych ustawieniach nie chciało mi to pójść. Kupiłbym tę paczkę dla pierwszych dwóch Bioshocków. Więcej powodów nie potrzebuje.

Po drugie: To najbardziej syta paczka ostatnich miesięcy. Brak widocznych zapchajdziur. Wszystko jest co najmniej porządną grą. To dość rzadkie zjawisko.

Po trzecie: Lista gier, które mają szanse pojawić się w paczce, jest całkiem sympatyczna. Do tego możemy być pewni, że nie zobaczymy DLC. Z dość prostego powodu: gry za 1$ i BTA nie mają takowych. Więc na pewno otrzymamy jeszcze dodatkowo GRY. Jakie? Cywilizację? Któreś z starszych wydań GTA? Max Payne’a? Borderlands  1? Patrząc na tą listę i wyrzucając z niej „skamieliny” trudno jest zobaczyć złą opcję.

Jakby co wiecie gdzie szukać Humble 2K Bundle. Udanych zakupów!

P.S Kup mi ktoś BTA :X Będę grzeczny…

3 odpowiedzi na “Paczka godna wzmianki – Humble 2K Bundle”

Osobiście grałem w XCOM:EU oraz Spec Ops:TL – pierwsza to dla mnie powrót do przeszłości i dawnego UFO. Polecam! Natomiast druga to intrygująca fabuła, ale nudy straszne w kwestii strzelanki (wisi na Steamie z jakimś 25% „skończoności”). Aha, jeszcze grałem w Mafię II – super klimat, niezbyt nudne misje i bardzo ciekawa historia.

Co do samej paczki faktycznie każdy tytuł jest coś wart.

W Bioshocka nie grałeś? Wstydź się.
Bundle świetny, tylko kiedy w to wszystko zagrać? W bonusach liczę na Borderlands, mam na liście życzeń od dawna. Biorąc pod uwagę pierdylion DLC do niej jest to bonus całkiem prawdopodobny – komu się spodoba podstawka może sięgnie później do portfela po dodatki

Panie, nie bij, ja bez sensownego kompa byłem. W sumie dalej jestem, bo Bioshock mi ledwo pyrga na moim rzęcholapku :X

Z tego samego powodu realne są Max Payne’y (trójka ma duzio DLC) albo Cywilizacja 5 (też ładny stos DLC). A Borderlandsy? Musieliby dać dwójkę, bo jedynka ma TYLKO 4 DLC :X

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: