Kategorie
Gry

Znamy bonusowe gry z Humble WB Games Bundle!

Dobra,  Humble WB Games Bundle samo w sobie było przesadnie syte. Ale wiadomo było, że będzie jeszcze bogatsza po tym jak dojdą dodatki. Zwłaszcza, jeżeli to co pokazują źródła jest prawdą. Tak, znamy już bonusy do tej paczki. I wiecie co wam powiem? Piekło zamarzło!

Humble WB Games Bundle logo
Humble Epic Bundle właśnie stało się JESZCZE BARDZIEJ EPICKIE.

Serdeczne podziękowania dla mojego źródła. Stary, masz flaszkę. Jakby co też aktywnie szukałem informacji, ale jak się okazało „najciemniej jest pod latarnią”.

Najpierw bonusowe tytuły. Za kilka dni do  Humble WB Games Bundle dojdą następujące tytuły:

  • DLC do Batman: Arkham Origin – ja nie żartuje. Tak, ten tytuł, świeżo z pieca poszedł do paczki. To największa nówka w historii Humble Bundle. GRA SPRZED DWÓCH TYGODNI o.O.  Jestem gupi, chodzi prawdopodobnie o samo DLC do najnowszego Batmana!
  • Guardians of Middle-Earth – gra MOBA osadzona w Tolkienowskim Śródziemiu. Ma dość skopaną optymalizację, ale w moim mniemaniu ma dość ciekawy gameplay, zbalansowane postaci i PIEROŃSKIE braki w ilości graczy. No cóż, to ostatnie możemy wykreślić z listy 😀
  • Fear – w tym momencie otrzymujemy całą serię Fear na Steama. Można zacząć grać bez wahania 😀
  • Mortal Kombat Arcade Collection – zestaw gier Mortal Kombat, Mortal Kombat 2 i Ultimate Mortal Kombat 3 z dorobiona opcją grania przez neta. Fani bijatyk chcą coś jeszcze?
  • Gotham City Impostors Free to Play: Professional Impostor Kit – wyceniona na Steamie na 13$ paczka łakoci i bajerów do sieciowego FPS-a F2P. Nie grałem, nie znam, brzmi jakoś tak nijak

To teraz najważniejsze czyli źródło! Otóż, informację zdradził nam tajny informator znany jako kod strony głównej Humble Bundle. Poniżej macie zrzut ekranu, z którego wziąłem te informacje.

Humble WB Games Bundle, gry bonusowe, ukryte gry, Humble Bundle
Kocham kody źródłowe 😉

I na koniec pytanie: co o tym sądzicie? Podzielcie się informacją (a najlepiej linkiem do tego posta) ze znajomymi, niech kupują paczkę póki jest w miarę tania 😉 

I pamiętajcie: dajcie dużo pieniążków na cele charytatywne 🙂

P.S Zakładka w przeglądarce z „Panną Lekkich Obyczajów” to skrypt do wrzucania „przerywników” w losowe miejsca strony. Idealne do czytania Frondy, czy innych pseudopowaźnych, a tak naprawdę śmiechowych stron 🙂

Update 13.11.2013 godzina 20:15

No i co? ZGADZA SIĘ! Ba, jest nawet trochę inaczej niż myślałem: dodatkowo pojawiła się paczka do Lord of The Rings Online, a DLC do Batman: Arkham Origins okazało się być tylko paczką skórek.

Tak czy siak, przeciek okazał się nad wyraz trafny 🙂

5 odpowiedzi na “Znamy bonusowe gry z Humble WB Games Bundle!”

„Gotham’s most dangerous and wanted criminals are wandering the streets and it’s up to Batman to locate and take them down. Batman: Arkham Origins serves as a prequel to the events of the highly acclaimed Batman series. Set two years after Batman began his vigilante crime-fighting crusade, Arkham Origins portrays a Gotham rife with thugs and barren of citizenry. This DLC includes new enemies like burly hit-men and nimble martial artists as well as new gadgets like the remote claw and shock gloves!*Please Note: Requires Batman: Arkham Origins to play” z innego miejsca źródła strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: