Kategorie
Gry

Paczka godna wzmianki – Humble Jumbo Bundle

Żeby zmniejszyć ilość spamu planowałem zaprzestać pisania o paczkach i ograniczyć się do udostępniania linków na fanpage’u facebookowym. Zmiana zdania, będę się bawił w złoty środek, czyli „Paczki godne wzmianki”. Jako, że Humble Jumbo Bundle do takich należy, to można zaczynać nową serię.

Humble Jumbo Bundle

Tutaj nie ma co się rozpisywać, wszystko jest sztampowe aż do bólu: wszystkie gry są w wersji Steamowej, minimalna kwota 1 dolar, po pobiciu średniej dostaje się jeszcze więcej gier, a w przyszłym tygodniu w zestawie pojawią kolejne tytuły. Dobra, koniec nudów, teraz konkrety czyli gry!

Za jednego dolara przeznaczonego na Humble Jumbo Bundle otrzymamy:

  • Magickę + dwa duże DLC: Vietman i Dungeons and Deamons – Jeżeli ktoś jeszcze jakimś cudem tej gry nie ma, to może ją kupić: wyjątkowy system zaklęć i przeboski co-op (który potrafi niszczyć przyjaźnie).
  • Natural Selection 2 – sieciowy FPS z cyklu „Ludzie kontra obcy”. Gameplay wygląda zachęcająco, ale nie mam własnych doświadczeń z tym tytułem.
  • Sanctum 2 – krzyżówka futurystycznego FPS-a z Tower Defensem. Z mojego punktu widzenia ma tylko dwie istotne wady: sporo DLC (kosztujących konkretną gotówkę), które widać, że mogłyby pojawić się w podstawowej wersji gry i fakt, że ta gra mi będzie chodzić płynnie na moim laptopie.

Jeżeli nie jest wam żal pieniążków, to za pobicie średniej (w chwili pisania jest to 4,11$) dostaniecie:

  • Kompletne Orcs Must Die 2 – świetny, chodzony Tower Defense. Chociaż bardziej na miejscu byłoby określenie „Trap Defense”, bowiem rozstawiamy na trasie naszych wrogów pułapki, które wykorzystują otoczenie przeciwko nim. Ot, na przykład spychają orki do lawy 😀 Z całego serca polecam. Do podstawowej gry dołączone są wszystkie (trzy) DLC.
  • Garry’s Mod – tyle się o tej grze nasłuchałem i dalej nie wiem, czy warto o niej wspomnieć. Taka sobie zwykła „piaskownica” z możliwością zabawy fizyką. INFORMACJA PRIORYTETOWA:  nawet jak dostaniecie Garry’s Mod w ramach Humble Bundle, to nie uruchomicie jej bez posiadania innej gry na silniku Source (CS: Source, Day of Defeat: Source, Half-Life 2)
  • Serious Sam 3: Before First Encounter – w dużym skrócie: hordy wrogów, dużo dużych broni i nieograniczony rozpiedziel. Zresztą: muszę tę serię przedstawiać?

Normalnie tutaj bym wstawił link do paczki, ale postanowiłem się „majchnąć”. Jak ktoś chce kupić, to niech kliknie w gadżet poniżej. A jeżeli znikł.. to oznacza, że jest już po imprezie.

Ja jakby co kupiłbym tę paczkę dla Sanctum 2 i Orcs Must Die 2. Z naciskiem na tego drugiego: warty jest swojej normalnej ceny, a trafił do Humble Jumbo Bundle. Fajnie 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: