Kategorie
Gry

Bundle Bonanza – czyli wielki wysyp paczek z grami

Dobra, piszę sobie tutaj o Humble Bundle, a tu w trybie ninja pojawiają nam się kolejne paczuszki do zgarnięcia z masą gier. Jeżeli ktoś chce podbić sobie listę gier na Steamie do 300 pozycji, to teraz ma masę okazji. Bundle bundle’a bundlem pogania, chciałoby się powiedzieć. Warto wejść na strony, które wcześniej podałem w swoim poradniku zakupowym (TUTAJ), bowiem ich oferta teraz… miażdży.

Bundle Bonanza - fotka poglądowa
Bundle Bonanza – czyli wielki wysyp paczek wszelkiej maści. Prawie jak prezenty

Ale nie, serio: paczek z tanimi grami się tyle pojawiło, że doszedłem do wniosku, że dobrze by było, jakby ktoś to zebrał te wszystkie bundle w całość. A jako, że nie mam weny na bardziej ambitne utwory literacko-blogowo, to oto przed państwem: WIELKA (dosłownie) lista paczek do zgarnięcia!Dobra, najpierw zaczniemy od największego zagrożenia dla naszych portfeli: Bundle Stars aktualnie ma w swojej ofercie SZEŚĆ różnych paczek.
Wady? Ceny ustalone są z góry i brak instalatorów bez DRM-ów. Wszystko Steam albo Desura.
Zalety? Wybór gier tak różnorodny, że szkoda gadać. Wymieniając po kolei paczki, wraz z CZĘŚCIĄ GIER jakie w nich są (wymieniam te, które mnie osobiście się podobają, na wypisywanie wszystkich zabraknie mi chęci), są to:

  • Indie Game Jam 3 (cena wg. kursu walut z DZISIAJ 18,68zł) – osiem gier w tym Sanctum, Two World Epic Edition i Garshasp: Temple of The Dragon. Oprócz tego Ares : Extinction Agenda to dobra gra dla maniaków hardcorowych platformówek (Megaman anybody?)
  • Indie Rush Bundle (13,08zł) – 6 gier, z czego Rush Bros objechałem jak… nie powiem co, a reszta jest taka sobie. Paczka wymieniona dla zasady.
  • Indie Jam 2 (19,02zł) – mój osobisty faworyt. Dziewięć gier w tym Two Worlds 2, Two Worlds 2: Castle Defense, Nuclear Dawn, i mało udane ale za to bardzo specyficzne X-Blades.
  • Atomic Bundle (19,02zł) – kolejna zacna paczka. Na szczególną uwagę zasługuje trójpak Tropico, znany mniej lub bardziej logiczny SpaceChem oraz Disciples 3: Ressurection (na wypadek jakby ktoś chciał zobaczyć jak sprofanowali tę serię).
  • Masters of Strategy (11,59zł) – impreza dla fanów strategii: Tropico 3, Earth 2160, Jagged Aliance 2: Wildfire, Patrician 4 i Restaurant Empire 2.
  • Indie Jam (19,02zł) – jedyna „tru” Indie paczka gier w tym zestawieniu – większości gier nie kojarzę, a ludzie bardzo sobie chwalą serię Grotesque Tactics. Sami ogarnijcie temat.

Jakby co wszystkie paczki od Bundle Stars mają jeszcze co najmniej 10 dni do zakończenia, więc CHILL.

O Humble Bundle piszę na bieżąco: teraz mają Humble Indie Bundle 9, któremu zostało jeszcze 6 dni (do zgarnięcia STĄD) i Humble Retro Shooter Bundle, czyli tygodniową wyprzedaż retro FPS’ów. Po więcej szczegółów zapraszam tutaj.

Za to na Indie Gala mamy fazę na zombie i magów: Jeszcze przez 6 dni możemy dopaść bundle o nazwie Magicka++. Za 3,15zł dostaniemy Magickę, za około 13zł dorzucą nam zestaw 7 DLC do niej, a jak zapłacimy 20zł, to dostaniemy łącznie Magickę, 20 DLC do niej i komplet gier King Arthur (1, 2, Fallen Champions i dodatki do nich).
Oprócz tego, jeszcze przez trzy dni można kupić Indie Gala Flashpoint. Rzućcie tutaj okiem: za dolara dostaniemy parę indyków, zabawa zaczyna się od pobicia średniej. Wtedy otrzymujemy chyba WSZYSTKO co nie jest Flashpointem: Afterfall Insanity, dwie części Red Orchestra i całkiem udaną podróbkę Left 4 Dead, czyli Killing Floor.

Na Groupees są kolejne dwie paczki do zgarnięcia. Tym też pozostało niecałe 6 dni życia. Jakby co możecie sobie je obejrzeć tutaj (fajne jest Tower Wars i Fortix) i tutaj (same NAPRAWDĘ mało znane indyki, mnie osobiście tylko Bloop przypada do gustu).

Na pożegnanie dam paczkę na przywitanie szkoły w wykonaniu Indie RoyaleOt, taki sobie stos indyków za 18zł. Nic mnie specjalnie nie rusza.

W sumie, to by było na tyle. Mam nadzieję, że ktoś znajdzie wśród tych gier coś na co polował. Miłych zakupów i pamiętajcie: nie będziesz grał, to nie kupuj! Bo skończysz z 300 grami na Steamie i ogranymi trzema 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *