Kategorie
Offtop Blog

Jasiek @ Szczecin Geek Day 2014

Uwaga, uwaga! Podaje komunikat! Będzie można mnie zobaczyć na żywo i posłuchać jak się wymądrzam! To wszystko na Szczecin Geek Day 2014. Kiedy? Niedługo, bo 27 września, od 10:00 do 18:00. Gdzie? IV LO im. Bolesława Prusa w Szczecinie. Czemu? Bo to świetna impreza będzie!

Szczecin Geek Day Logo

Poprowadzę dwie prelekcje i wezmę udział w panelu dyskusyjnym. Ale najpierw trochę o samej imprezie nad którą objąłem patronat medialny.

Organizatorzy o imprezie

Na początek oddam kawałek bazy danych organizatorom imprezy, by mogli was zachęcić:

W dzisiejszych czasach już tylko nerd może powiedzieć, że nie jest geekiem. Interesujesz się fantastyką w jakiejkolwiek z jej odmian (literaturą, kinematografią, grami itd.)? Rzucasz kostkami w trakcie sesji RPG, śledzisz nowinki technologiczne, oglądasz turnieje e-sportowe, a może zajmujesz się inną z licznych geekowskich pasji? Jeśli tak – ten konwent jest dla Ciebie!

Widząc jak świat dookoła nas stał się geek, postanowiliśmy stworzyć miejsce do agregacji prężnie rozwijającej się kultury. Dlatego GeekDay 2014 to konwent przepełniony panelami dyskusyjnymi, prelekcjami oraz licznymi turniejami gier planszowych, karcianych i elektronicznych. Ale też okazja, by w jednym miejscu spotkać na żywo blogerów, vlogerów, twórców gier, pisarzy, znane postaci sceny YouTube i wszystkich tych, którzy swoją energią i kreatywnością wybijają się ponad przeciętność. Podczas GeekDay 2014 każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z Games Room liczącego ponad 300 tytułów gier czy wziąć udział w jednym z wielu konkursów z nagrodami.

Więcej można się dowiedzieć na ich stronie internetowej, o, tutaj.

Ja o imprezie

Szczecin Geek Day to impreza, której brakuje w tej okolicy. EXP robi za świetny punkt zbiorczy dla wszelkiego rodzaju nerdów, geeków i innych tego typu. Ale te grupy nie są znane z chlania piwska. Są znane z aktywności. Z pasji wobec swoich zainteresowań.

Pokazem tychże będzie właśnie Szczecin Geek Day. Prelekcje, pokazy, turniej, gadki-szmatki i inne fajne rzeczy. Wszystko w jednym budynku. Po raz pierwszy od dłuższego czasu. I mam nadzieję, że nie po raz ostatni.

Co tam będę dokładnie robił?

Poprowadzę dwie prelekcje.
Jedna z nich będzie poświęcona grom MOBA innym niż League of Legends i DOTA 2. Muszę pokazać, że w tym gatunku znajdziemy inne tytuły warte wzmianki i spędzonego przy nich czasu.
Druga będzie dłuższą pogadanką o Steam Early Access. Co my z tego mamy? Co mają z tego twórcy? Jak odróżnić jakie gry możemy bez większego ryzyka kupić, a jakie nie?

Oprócz tego wezmę udział w panelu dyskusyjnym o tworzeniu i pisaniu bloga w czasach dominacji materiałów video w internecie. Brzmi ciekawie, aż nie mogę się doczekać by o tym porozmawiać. Co prawda nie wiem jeszcze Z KIM będę rozmawiał, ale i tak się cieszę. 

Oprócz tego będę, jak to ja na tego typu imprezach, biegał wszędzie z kompletnym AD/HD. Więc jakby co wypatrywać mnie. Mogę być nawet na suficie!

W temacie Szczecin Geek Day 2014 pozostaje mi już tylko jedno: bardzo serdecznie was zaprosić na tę imprezę. Będzie warto!
(No i pal licho fakt, że drugiej takiej imprezy w Szczecinie nie ma)

5 odpowiedzi na “Jasiek @ Szczecin Geek Day 2014”

Brzmi fajnie ale mieszkam na drugim końcu kraju,a nawet gdybym był w okolicy to takie wydarzenia raczej nie dla kogoś takiego jak ja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: