Kategorie
Offtop Blog

Szok, trwoga, niedowierzanie – blog ma już pięć lat

Krótkoterminowe plany na przyszłość

Przede wszystkim – napierdalać. To jest, starać się napisać chociaż dwa w miarę ciekawe wpisy w tygodniu. Czytaj takie, które będą w stanie zainteresować jakieś grupy ludzi. Co prawda, biorąc pod uwagę, że wystarczą mi takie bzdury jak przeziębienie by wypaść z rytmu, to nie wiem co z tego wyjdzie.

Oprócz tego zacząłem gmerać przy technicznej stronie bloga. Nie do końca ogarniam co dokładnie zrobiłem, ale Google Speed Test w końcu pokazuje coś fajnego, więc trochę jestem z siebie dumny.

W planach mam poczytanie i sprawienie, by wynik na komórki był równie fajny.

To tak na najbliższe kilka dni/tygodni.

Nierealnie długoterminowe plany na przyszłość

Biorąc pod uwagę to co napisałem powyżej, to pisanie o giereczkach robi się zwyczajnie trudne. Ale nic nie jest stracone – kiedy w trakcie mojego ośmiomiesięcznego urlopu pracowałem nad wróceniem do pisania, to udało mi się wpaść na w miarę fajny i potencjalnie niemożliwy do wyczerpania pomysł na pisanie tekstów.

Oczywiście pomysł nie przeszedł do etapu konkretniejszej realizacji. Jeszcze. Bo mam już pomysł jak go „wkomponować” w bloga. Muszę tylko to opracować technicznie.

Oprócz tego planuje w końcu odseparować konkretniej wpisy niegrowe. Podobna sytuacja jak powyżej – jest koncepcja, wymaga dogrania. Przede wszystkim zwerbowania do pomocy kogoś, kto potrafi ogarnąć WordPressa w stopniu większym niż ja. No i przede wszystkim tego bym usiadł na tyłku przed laptopem w celu innym niż pisanie, albo granie w One Finger Death Punch 2.

Stąd oznaczenie tego wszystkiego jako cele długoterminowe. Za dużo czynników zewnętrznych do dogrania i brak możliwości oszacowania roboczogodzin potrzebnych na rozkręcenie tej imprezy.

No i ostatecznym planem długoterminowym jest to, by dożyć kolejnego wpisu jubileuszowego i opublikować go szybciej niż 4 dni po terminie rocznicy, bo trochę mi wstyd.

Tym miłym akcentem życzę wam spokojnej resztki tygodnia i do przeczytania w kolejnym, mniej „organizacyjnym” wpisie 😀

7 odpowiedzi na “Szok, trwoga, niedowierzanie – blog ma już pięć lat”

Tak to jest, że dorosłe życie wiele weryfikuje, ale nie ma tego złego, bo wciąż tu jesteś i wciąż piszesz 🙂 Czasami mniej i lepiej pod względem merytorycznym jest lepiej odbierane, niż klepanie na oślep.

Gratuluję okrągłej, piątej rocznicy i życzę udanych kolejnych pięciu, a może nawet i dziesięciu lat, jako że sam czasem co nieco napiszę o grach to wiem że czasem bywają takie dni że nic człowiekowi się nie chce (w końcu nie samym pisaniem tekstów człowiek żyje), a innym razem teksty wpadają jeden za drugim z prędkością wystrzeliwanych pocisków przez Johna Rambo, tak więc jeszcze raz życzę owocnego tworzenia nowych wpisów.

Dobrego bloga prowadzisz. Dużo w tym prawdy co piszesz. Każdy woli popatrzeć i biernie chłonąć filmiki na YT niż przeczytać, bo to wymaga chwili czasu i skupienia. Tak czy inaczej, pisz dalej, bo świetnie się czyta.

Gratuluję słupków wyświetleń, ja prowadząc przez ponad 4 lata bloga, nie mam łącznie tyle wyświetleń łącznie co Ty przez miesiąc 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: