Kategorie
Offtop Blog

Newsletter – test i informacja.

No siema, siema. Krótki tekst, bo i temat bardzo krótki. Jako niewielki prezent kryptoświąteczny przygotowałem dość sensowną (wg. mnie) alternatywę dla fejsików i innych tego typu rzeczy.

Newsletter
Dzień dobry, podaję komunikat specjalny!

Otóż, udało mi się w końcu ogarnąć na porządnie NEWSLETTER. Na co wam on? Głównie dlatego, że Facebook ostatnio eksperymentuje z algorytmami, według których decyduje o tym, to co pokazuje ludziom na ich ścianach. Wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że najbardziej po twarzy dostają małe strony na FB, które nie wykupują reklam. Tak, ja też, mój post na FB teraz widzi średnio 15 osób z 124 fanów. Nie lubię tego, nie podoba mi się to, więc uciekam w inne opcje.

Poniżej macie formularz służący do zapisów do newslettera. Taki sam znajdziecie na pasku bocznym i fejsbukowym fanpage’u.

[mc4wp_form]

Żeby uścielić podane tam informacje: w wtorek i czwartek dostaniecie informacje o postach, a w sobotę na waszych kontach mailowych wyląduje podsumowanie całego tygodnia. Zazwyczaj piszę krótkie czytadła, to sobotniego maila potraktujcie jako tygodnik tekstów okołogrowych pisanych przez grafomana uwielbiającego grać.

 

I skoro już coś jednak napisałem przed świętami, to oprócz tego trzy krótkie informacje:

  • po świętach będzie trochę tekstów o Androidzie i recenzja pewnej gry indie.
  • będę pisał rzadziej (bo MUSZĘ ZACZĄĆ PISAĆ LICENCJAT, KIERWA)
  • za to będzie więcej strumyków. Na pierwszy ogień, zgodnie z pewnym życzeniem, pójdzie Hearthstone. Mam talię do ogarnięcia 🙂

I w związku z tym, że jutro jest wigilia, to macie kolędę. Dla odmiany o wiele spokojniejszą. I przy okazji ponownie życzę wam WESOŁYCH ŚWIĄT!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *