Istnieje bardzo duża szansa, że poznaliśmy nazwę kolejnego dodatku do Diablo 3.

Kocham przecieki. Niezależnie od tego, czy są nimi tylko z nazwy, czy autentycznie ktoś „podał” informację dalej. Jeżeli obrazek pokazujący Diablo 3: Sword of Wisdom okaże się być prawdą, to będę bardzo niecierpliwie czekał na święta.

Diablo 3 Sword of Justice
O tę fotkę się roznosi.

Wszystko zaczęło się od podesłania przez „życzliwego” powyższej fotografii do serwisu AllGamesBeta. Oni natomiast wrzucili ją na swój profil na Twitterze, co pokazuje poniżej

Oprócz tego do internetu trafiła bardziej „czysta” wersja powyższej fotografii.
Diablo 3 Sword of Wisdom

Jak wspomniałem na wstępie czuje się do kitu z faktem, że operuje i dzielę się niepotwierdzonymi informacjami, ale zwyczajnie uważam takie działanie ze strony Blizzarda za realne.

Bo spójrzcie:

  • Blizzard zrobi prezentację na GamesCom. Pokaz Hearthstone, Heroes of The Storm, nowego dodatku do WoW-a.
  • Urządzi sesję „pytań i odpowiedzi”
  • Na pożegnanie rzuci powyższą planszę na ekran i powie „do zobaczenia na BlizzConie”.

Efekt? Generatory zapału fanów się zwyczajnie zwęglą. Na „podrajanych” fanach Diablo 3 będzie można usmażyć jajecznice. Zainteresowanie wejściówkami leci w górę. Tłum szaleje!

No, jasne, to może być zapowiedź jakiegoś filmu. Tylko, że Blizzard już się jednym zajmuje, więc wątpię by brali się za kolejny. Może to też być zapowiedź książki albo komiksu. Ale stosować taką sztuczkę dla czegoś tak „mało istotnego”? Bez sensu. Jeżeli Sword of Wisdom istnieje naprawdę, to będzie ono dodatkiem do gry. Albo pokazem tępoty marketingowej.

Dlatego też, przyjmując, że nie zostało to sfabrykowane od początku, do końca: na koniec tego roku poznamy nowe informacje na temat kolejnego po Reaper of Souls dodatku do Diablo 3. Nic, tylko czekać na GamesCom, by przekonać się, czy ten „przeciek” jest prawdziwy.

Autor: Jasiek a.k.a Yeti

Bloger-amator, kiedyś student dziennikarstwa. Teraz sprzedawca giereczek i klocków Lego czekający ciągle na wenę i czas by coś napisać.

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Piotr "Jasiek" PróchnickiEwelina Przywara Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ewelina Przywara
Gość

Ja od razu przyjęłam, że to dodatek i czekam już żeby ktoś na moim zniecierpliwieniu smażył jajecznicę 😉 Bo wbijanie kolejnych poziomów mistrzowskich… zieff 🙂

Piotr "Jasiek" Próchnicki
Gość

Ja muszę w końcu komputer ogarnąć, bo chociaż to mi weszło. Mój nędzny 70 lvl Paragona jest nędzny :X

Ewelina Przywara
Gość

No o tym, że mój komputer już ledwo zipie, to nawet nie wspominam. Ale jestem już na takim etapie, że nic mnie od tego nie uchroni. Trzeba złożyć ‚potwora’ i będzie dobrze na kolejne kilka lat 🙂 Daje sobie maks 2 miesiące, bo niestety strasznie słabo to już wygląda.