Paczka godna wzmianki – Humble Weekly Bundle Roguelikes 2

Oferta krótkoterminowa, ale zawierająca kilka bardzo ciekawych gier. Nie byłbym sobą, jakbym nie polecił. Tak, jak mi polecono. Dla fanów „rogalików” bardzo przyjemna paczka.

Weekly Bundle Roguelikes 2

Zwłaszcza dla tych, którzy nie dostają białej gorączki przy próbach grzebania w gatunku. To co, kupujemy?

Za jednego dolara dostaniemy:

  • Vertical Drop Heroes HD – skrzyżowanie platformówki i RPG-a z elementami typowymi dla rogalików. Można by długo pisać. Łatwiej jednak zagrać w wersję flashową gry, od której się to zaczęło. Wystarczy kliknąć tutaj. Dla tej gry kupiłem paczkę.
  • A Wizard’s Lizard – rogalik bardzo podobny do Legend of Zelda czy Gauntlet. Chodzisz, walczysz, zbierasz monety, kupujesz sprzęt i powtarzasz aż do śmierci. A tytułowa postać rozczula. W ilu grach możesz pograć jaszczurką?
  • The Nightmare Cooperative – bardzo ciekawe podejście do gier roguelike. Kierujemy kilkoma postaciami w tym samym momencie. Ruszasz się w prawo? WSZYSCY idą w prawo. Używasz specjalnej zdolności? WSZYSCY ją używają. Granie w to prawdopodobnie przepali mi zwoje mózgowe.

Za pobicie średniej (w tej chwili oscylującej wokół 5$) za pomocą karty kredytowej otrzymamy:

  • Road not Taken – logiczny roguelike. Gramy łowcą przemierzającym mroczny las i ratującym dzieci od zagrożeń, jakie się tam znajdują. Wielkich złych wilków, staruszek chcących je wrzucić do garnka i innych. To jak nam idzie będzie wpływało na to jak NPC będą na nas reagować. Także ratujcie te dzieci, inaczej was nie wpuszczą do miasta.
  • Delver (Early Access) – Wyobrażcie sobie Dooma, w której grafika jest ładnym pixelartem. W którym zamiast broni palnej mamy miecze i magiczne różdżki. Gdzie po ubiciu kilku wrogów możemy polepszyć swoją postać, a po śmierci bezwarunkowo zaczynamy od początku. Jak, udało się wam? Jeżeli tak, to gratuluje, wiecie już czym jest Delver. Jakbym miał 5$ na zbyciu, to bym brał.

Za 8 dolarów otrzymacie wszystko wymienione powyżej i wyglądającą jak kiepska dyskoteka grę Heavy Bullets. Dużo neonów, cyberpsy i ograniczona liczba punktów życia oraz amunicji. Tego nie polecam.

Humble Weekly Bundle Roguelikes 2

Ta gra mi tak bardzo nie podpasowała, że nawet się nie postarałem przy opisie. To już coś znaczy.

Humble Weekly Bundle Roguelikes 2 będzie w sprzedaży do 26 marca, godziny 20:00. Gdzie kupić i jak, to już pewnie wiecie. Udanych zakupów!

Autor: Jasiek a.k.a Yeti

Bloger-amator, kiedyś student dziennikarstwa. Teraz sprzedawca giereczek i klocków Lego czekający ciągle na wenę i czas by coś napisać.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Jasiek a.k.a Yetiunstable Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
unstable
Gość
unstable

Pierwszy próg wziąłem obowiązkowo z miłości do rogalików 🙂 Ten bundel przypasował mi chyba nawet bardziej niż ten „główny”. Heavy Bullets serio aż takie słabe?