BATTLEFIELD 3 ZA DARMO!

Uwaga ludzie, szybki komunikat! Wystarczy wklepać do Origina kod G433-XWLD-ZBW8-JWUC-JDSW by otrzymać za darmochę totalną podstawową wersję gry Battlefield 3. Akcja jest 100% legit i jeszcze działa w chwili kiedy piszę ten post.

Nie działa ; – ;

Battlefield 3
Logo darmowej gier

W przypadku gdyby nie działała aktywacja z poziomu aplikacji (albo działała ona, jak zwykle, mało stabilnie) to można dokonać aktywacji przez neta. Wystarczy wejść na stronę https://account.origin.com/cp-ui/redemption/index, po czym zalogować się na swoje konto. Wtedy Battlefield 3 powinno się grzecznie podpiąć do naszego konta Origin

Serdeczne pozdrowienia dla Łowców Gier, którzy prawdopodobnie jako pierwsi w polskim internecie o tym napisali. A reszcie życzę miłego grania!

BEZCZELNY EDIT: Dostaje sprzeczne komunikaty dotyczące tego, czy w chwili kiedy wrzuciłem to info do internetu kod działa. Ja sam z powodu problemów z łączem nie mam jak to przetestować :X Natomiast życzę wam powodzenia w próbach aktywacji darmowej wersji Battlefield 3!

Autor: Jasiek a.k.a Yeti

Bloger-amator, kiedyś student dziennikarstwa. Teraz sprzedawca giereczek i klocków Lego czekający ciągle na wenę i czas by coś napisać.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "BATTLEFIELD 3 ZA DARMO!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Chaaber
Gość

Humble Origin Bundle, więc meh… nie poruszyli mnie :<