Yeti o grach http://yetiograch.pl Gry, rozmyślania i czysto spontaniczna paplanina Mon, 22 Jan 2018 10:08:30 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.2 54297692 Niech Nintendo pozostanie sobą i tworzy takie kurioza jak Nintendo Labo. http://yetiograch.pl/gry/nintendo/nintendo-labo-nintendo-zaskakuje-ponownie/ http://yetiograch.pl/gry/nintendo/nintendo-labo-nintendo-zaskakuje-ponownie/#respond Sat, 20 Jan 2018 11:12:16 +0000 http://yetiograch.pl/?p=10236 Niech Nintendo pozostanie sobą i tworzy takie kurioza jak Nintendo Labo. na Yeti o grach.

Jakby ktoś mi powiedział kilka dni temu, że będę się jarał kilkoma kawałkami kartonu i sznurkiem, to bym powiedział, że miał rację, ale z 20 lat temu. Teraz bym mu przyznał rację, bo zobaczyłem Nintendo Labo, które dokonało rzeczy mojej zdaniem niemożliwej. Zaskoczyło wszystkich. Konsola + karton + gra = Pianino, robot, wędka, bądź cokolwiek … Czytaj dalej Niech Nintendo pozostanie sobą i tworzy takie kurioza jak Nintendo Labo.

]]>
http://yetiograch.pl/gry/nintendo/nintendo-labo-nintendo-zaskakuje-ponownie/feed/ 0 10236
Ostatnie 8 lat przygotowywało mnie na Xenoblade Chronicles 2. http://yetiograch.pl/gry/xenoblade-chronicles-2-jrpg-anime-recenzja/ http://yetiograch.pl/gry/xenoblade-chronicles-2-jrpg-anime-recenzja/#comments Fri, 15 Dec 2017 10:11:28 +0000 http://yetiograch.pl/?p=10151 Ostatnie 8 lat przygotowywało mnie na Xenoblade Chronicles 2. na Yeti o grach.

Żadnej gry jeszcze się tak bardzo nie bałem jak Xenoblade Chronicles 2. Okazało się jednak, że lata jarania się Japonią nie poszły na marne. Byłem gotów na wszystko, co gra we mnie rzuciła. Ale nie oznaczało to niestety tego, że byłem całkowicie wolny od frustracji jakie wynikają z rodowodu tej gry. P.S – ostrzeżenie: wszystkie … Czytaj dalej Ostatnie 8 lat przygotowywało mnie na Xenoblade Chronicles 2.

]]>
http://yetiograch.pl/gry/xenoblade-chronicles-2-jrpg-anime-recenzja/feed/ 1 10151
Finansowanie map Pokémon GO, część druga – konkretne sumy i konkretne zarzuty http://yetiograch.pl/gry/finansowanie-map-pokemon-go-cz2/ http://yetiograch.pl/gry/finansowanie-map-pokemon-go-cz2/#respond Tue, 12 Dec 2017 09:10:59 +0000 http://yetiograch.pl/?p=10179 Finansowanie map Pokémon GO, część druga – konkretne sumy i konkretne zarzuty na Yeti o grach.

Z racji przerażającej, nawet na standardy tego bloga, długości wpisu postanowiłem podzielić go na dwie części. Jeżeli przypadkiem zabłądziłeś, to pierwsza część tekstu jest dostępna pod tym adresem. W ramach przypomnienia: poniższy tekst jest artykułem gościnnym – autor prosił o zachowanie anonimowości, bo „nie jest moim celem reklamować siebie, tylko wytłumaczyć problem”. Całość tekstu jest jego, … Czytaj dalej Finansowanie map Pokémon GO, część druga – konkretne sumy i konkretne zarzuty

]]>
http://yetiograch.pl/gry/finansowanie-map-pokemon-go-cz2/feed/ 0 10179
Finansowanie map Pokémon GO, część pierwsza – historia wilka w owczej skórze http://yetiograch.pl/gry/finansowanie-map-pokemon-go-cz1/ http://yetiograch.pl/gry/finansowanie-map-pokemon-go-cz1/#respond Tue, 12 Dec 2017 09:07:58 +0000 http://yetiograch.pl/?p=10170 Finansowanie map Pokémon GO, część pierwsza – historia wilka w owczej skórze na Yeti o grach.

W Pokémon GO bardzo popularne jest korzystanie z map, które dzięki zbieraniu danych z gry pokazują wszystkie informacje o stadionach (obrońcy, raidy), Pokéstopach (lure module) czy samych Pokémonach, które można spotkać w dziczy (włącznie z IV wybranych gatunków). Kto na tym korzysta finansowo? Poniższy tekst jest artykułem gościnnym – autor prosił o zachowanie anonimowości, bo … Czytaj dalej Finansowanie map Pokémon GO, część pierwsza – historia wilka w owczej skórze

]]>
http://yetiograch.pl/gry/finansowanie-map-pokemon-go-cz1/feed/ 0 10170
The Game Awards 2017 dowaliło dobrocią w czystej postaci http://yetiograch.pl/gry/the-game-awards-2017-dowalilo-dobrocia/ http://yetiograch.pl/gry/the-game-awards-2017-dowalilo-dobrocia/#respond Fri, 08 Dec 2017 19:52:23 +0000 http://yetiograch.pl/?p=10164 The Game Awards 2017 dowaliło dobrocią w czystej postaci na Yeti o grach.

Raz lepiej, raz gorzej, ale The Game Awards co roku dostarcza coś o czym warto wspomnieć. „Growe Oscary” są dla twórców dobrą okazją by pokazać coś, o czym warto wspomnieć. W tym roku wykorzystali ją wyśmienicie. Ciekawie zapowiadające się tytuły, potwierdzone plotki i najbardziej mózgotrzepny trailer tej dekady. Wpis byłby szybciej, ale imprezę dosłownie przespałem … Czytaj dalej The Game Awards 2017 dowaliło dobrocią w czystej postaci

]]>
http://yetiograch.pl/gry/the-game-awards-2017-dowalilo-dobrocia/feed/ 0 10164
Ingress Prime – na to poszła kasa z Pokemon GO. http://yetiograch.pl/gry/ingress-prime-anime-niantic/ http://yetiograch.pl/gry/ingress-prime-anime-niantic/#comments Tue, 05 Dec 2017 09:10:32 +0000 http://yetiograch.pl/?p=10153 Ingress Prime – na to poszła kasa z Pokemon GO. na Yeti o grach.

Wiele osób zastanawiało się w jakim kierunku zmierzać będzie Pokemon GO, najpopularniejsza na tę chwilę gra AR. Okazało się, jednak, że największe nowości się pojawią w protoplaście gatunku. Ingress Prime trudno określić inaczej niż jako przełom. Wygląda na to, że gracze, którzy byli zlewani przez ostatni rok będą to mieli wynagrodzone. W pięknym stylu. Ingress … Czytaj dalej Ingress Prime – na to poszła kasa z Pokemon GO.

]]>
http://yetiograch.pl/gry/ingress-prime-anime-niantic/feed/ 5 10153
Neverwinter Nights Enhanced Edition może być jedynym prawdziwie sensownym odświeżeniem gry. http://yetiograch.pl/gry/neverwinter-nights-enhanced-edition-brzmi-ok/ http://yetiograch.pl/gry/neverwinter-nights-enhanced-edition-brzmi-ok/#comments Wed, 22 Nov 2017 09:10:04 +0000 http://yetiograch.pl/?p=10136 Neverwinter Nights Enhanced Edition może być jedynym prawdziwie sensownym odświeżeniem gry. na Yeti o grach.

W chwili kiedy to piszę trwa livestream w którym Beamdog opowiada jaką przyszłość czeka Neverwinter Nights. Przy założeniu, że nie słucham od godziny kłamstw, to jest przyszłość świetlana. A ja znalazłem swoje prawdopodobnie swoje ulubione MMO. A na pewno cRPG do multiplayera. Oficjalne informacje odnośnie Neverwinter Nights Enhanced Edition Jak dotąd mamy przede wszystkim informacje … Czytaj dalej Neverwinter Nights Enhanced Edition może być jedynym prawdziwie sensownym odświeżeniem gry.

]]>
http://yetiograch.pl/gry/neverwinter-nights-enhanced-edition-brzmi-ok/feed/ 5 10136
Electronic Arts ma prawo sięgać do naszych kieszeni… http://yetiograch.pl/gry/star-wars-battlefront-2-ea-i-glupota/ http://yetiograch.pl/gry/star-wars-battlefront-2-ea-i-glupota/#comments Sat, 18 Nov 2017 10:13:47 +0000 http://yetiograch.pl/?p=10119 Electronic Arts ma prawo sięgać do naszych kieszeni… na Yeti o grach.

Mam nadzieję, że naostrzyliście już widły i przygotowaliście smołę, bo to co napiszę się wam definitywnie nie spodoba. Będę tym jednym gościem, który napisze wam, że Star Wars Battlefront 2 ma prawo mieć taką monetyzację jaką ma. Wiem, że wielu osobom będzie się trudno z tym pogodzić, ale ktoś musi ten prysznic zafundować, bo niektóre … Czytaj dalej Electronic Arts ma prawo sięgać do naszych kieszeni…

]]>
http://yetiograch.pl/gry/star-wars-battlefront-2-ea-i-glupota/feed/ 2 10119
Epistory jest genialną grą/programem do nauki pisania na klawiaturze. http://yetiograch.pl/gry/epistory-growy-mistrz-klawiatury/ http://yetiograch.pl/gry/epistory-growy-mistrz-klawiatury/#comments Sun, 12 Nov 2017 14:15:53 +0000 http://yetiograch.pl/?p=10103 Epistory jest genialną grą/programem do nauki pisania na klawiaturze. na Yeti o grach.

Ostatnio w ręce wpadło mi Epistory i ta gra urzekła mnie tak bardzo, że na dzikim pędzie postanowiłem o niej napisać. Póki jest okazja by ją tanio wyrwać – chociażby dlatego, że w ten sposób nikt mi nie powie, że za drogo. Jakbym miał jak tę grę sprawdzić wcześniej, to kupiłbym za pełną cenę, a … Czytaj dalej Epistory jest genialną grą/programem do nauki pisania na klawiaturze.

]]>
http://yetiograch.pl/gry/epistory-growy-mistrz-klawiatury/feed/ 3 10103
Kórliki wariują, a Mario to musi naprawiać :/ http://yetiograch.pl/gry/mario-rabbids-kingdom-battle-recenzja/ http://yetiograch.pl/gry/mario-rabbids-kingdom-battle-recenzja/#comments Fri, 03 Nov 2017 10:11:03 +0000 http://yetiograch.pl/?p=10090 Kórliki wariują, a Mario to musi naprawiać :/ na Yeti o grach.

Jakby ktoś mi powiedział dwa lata temu, że Mario będzie strzelał do poukrywanych za przeszkodami Kórlików tak jak w Mario + Rabbids Kingdom Battle, to bym go osobiście wsadził w kaftan. Już nawet nie z powodu lichej realności takiej akcji, ale z powodu tego, że pomysł wydawał się zwyczajnie głupi. Ubisoft jednak udowodnił, że bardziej … Czytaj dalej Kórliki wariują, a Mario to musi naprawiać :/

]]>
http://yetiograch.pl/gry/mario-rabbids-kingdom-battle-recenzja/feed/ 3 10090