FAQ

Tia, po tym jak sobie przejrzałem pytania o blogu/na blogu i doszedłem do chorego wniosku:

Bez FAQ prędzej czy pózniej wyląduje w wariatkowie.

Dlatego też, przed szanownymi czytelnikami: pierwsza edycja blogowego FAQ

Pytanie: Ej, ale co to właściwie jest to FAQ?
Odpowiedź: FAQ to skrót z języka angielskiego. Frequently Asked Questions. Czyli po naszemu mówiąc: najczęściej zadawane pytania. Jako, że niektóre pytania są zbyt dziwne, by ich jakoś nie ukazać, to one też tu trafią.

Napiszesz o X,Y,Z?
Jeżeli to coś jest darmowe i dostępne w ludzkim (polski/angielski) języku, to możesz napisać komentarz gdzieś, najlepiej na Facebooku. Jak propozycja się powtórzy, albo jak gra mi wpadnie w oko, to pytanie brzmi nie CZY napiszę, tylko KIEDY to zrobię. A jak gra jest płatna, to musi się mi już na wstępie spodobać, i być na „studencką kieszeń”. P.S Nie piracę. Jak to zaproponujesz, to bój się o siebie 🙂

Szefie, podoba się mi jak piszesz, współpraca?
Jeden podstawowy warunek:  każdy przeze mnie napisany tekst prędzej czy póżniej tu trafi. Jeżeli masz z tym problem… to nie proponuj współpracy C:
I nie, nie dropnę bloga i nie przyjdę na twoją stronkę, nawet jeżeli to gram.pl. Za dużo się nabawiłem i na pompowałem gotówki w domenę, hosting i inne pierdoły by teraz to porzucać. No i poza tym: własnych dzieci się nie porzuca 😛

Jak mogę pomóc?
To tak… Reklam raczej nie będzie, bo wtedy bym musiał pisać pod klikalność, a od tego szlak by mnie trafił po 3 postach. Reklamy są, ale raczej niewkurzające. Kasy nie przyjmę, bo nie mam jak. Ogarnąłem sobie konto na YetiPay, możecie tam dawać mi pieniążki na gry/hosting/sprzęt do grania (laptop mi się zaraz zwęgli) Jeżeli naprawdę chcesz mi pomóc, to zostaw komentarz na stronie z jakimiś uwagami. A jeżeli uważasz to co przeczytałeś za dobry tekst, to podziel się nim na Facebooku, Twitterze, albo Wykopie. W sumie gdziekolwiek. Bycie rekomendowanym jest najlepszym motywatorem do pisania.

Ej, a może dasz mój tekst u Siebie?
Moja piaskownica, moje kredki, ja się bawię :X Czyli mówiąc łatwiej: NIE 🙂 To blog, a nie jakiś portal, wybacz. Sam coś zrób, albo zgłoś się do jakiejś witryny, tam tobie pomogą.

Tak właściwie, to na czym grasz/testujesz?
Komp do grania to aktualnie laptop od Della: Studio 1555. 13 cali matryca, Core 2 Duo 2,2Ghz, 3 GB Ramu DDR2, Ati Mobility Radeon HD 4570. Stan? Preagonalny

Dziwacznie piszesz, wiesz o tym?
Wiem i właśnie dlatego piszę: rzygam już normalnymi recenzjami, tekstami publicystycznymi i newsami growymi. Więc sam szukam i sam piszę.

Jak często będą nowe wpisy?
Jak tylko znajdę powód. A jeżeli będę zajęty, BARDZO, to minimum raz w tygodniu.