Współpraca i wsparcie twórczości

Współpraca

Na swoim blogu pisuje głównie o grach komputerowych. Zdarza mi się jednak pisać też o książkach/filmach/muzyce oraz innych rzeczach, które przykują moją uwagę na tyle, że będą dalej ją miały w chwili, kiedy siądę do pisania.
Pozostaje otwarty na pomysły na kształt współpracy. Przykładowo mogą to być:

  • Wpisy sponsorowane
  • Recenzje
  • Let’s playe/Streamy z danej produkcji

Osoby zainteresowane proszę o kontakt w dowolny wybrany przez siebie sposób. Tutaj można znaleźć wszystkie możliwości. I wybaczcie skrótowość, ale wolę pisać konkrety. Dlatego też serdecznie zapraszam do kontaktowania się i ustalenia szczegółów.

Wsparcie twórczości

przyszły mem copy

Wolałbym nie wracać na darmowy hosting, bo darmowy hosting to zło, a takowy + WordPress to większe zło niż piekło.
Jaki z tego wniosek? Potrzebuje pieniążków.
Na kiedy? Na szeroko rozumianą przyszłość
Ile? Hosting + domena na rok = 230zł na rok.
Co jak jakimś chorym cudem dostanię więcej pienążków? Pójdzie na gry do zrecenzowania/sprzęt do grania (tego na tę chwilę brak/jakiegoś magika od PHP, który przyśpieszy trochę ten grajdołek zwany blogiem.
Czemu miałbym chcieć Tobie zapłacić? Bo daję Tobie coś, co chyba warto czytać. Jeżeli się zgadasz z tym zdaniem to  potraktuj to jak Humble Bundle: odruchowo zapłać tę złotówkę, albo coś. Coś na kształt „dobrze prawi, polejcie mu!”

Jeżeli chcesz pomóc biednemu blogerowi, to rzuć mi jakieś klepaki, zajmie to tylko chwilkę 😉

Klikając ten link zostaniesz przeniesiony do względnie wygodnej strony PayPala, gdzie możesz rzucić mi piątala, bądź kilka – https://www.paypal.me/JasiekYeti

Jeżeli macie pomysły jaka inna forma dofinansowania by działała w miarę skutecznie, to dajcie znać 🙂
Od razu mówię – Patronite by od dawna działał, jakbym ufał w swoją zdolność do ciągłego „prowadzenia działalności rozrywkowej”, jak to mnie ktoś określił kiedyś 😀

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ten i tamten
Gość
Ten i tamten

Same reklamy z Adsense, nie są złym pomysłem, odpowiedni ich rozmiar w dobrym miejscu i nie miałbym nic przeciwko byś zarabiał na swoim blogu w końcu też poświecasz swój czas, a z AS można całkiem godziwnie zarobić ;]. Dobrym pomysłem było by też dodanie boxa np po lewej stronie z reklamami adtaily.
Pozdrawiam

Piotr "Jasiek" Próchnicki
Gość

Sporo się nagłowiłem nim wpadłem na pomysł pt. „Gdzie dać reklamy by nikomu nie wadziły”.

A co do zarobków z Adsense, to przyznaje: są godziwe. Ale jak ktoś klika, bez kliknięć średnio wpada mi 0,02zł dziennie, co przy progu wypłaty wynoszącym 300zł jest dość słabe, ile to będzie, 50 lat na wypłatę? XD

Najchętniej bym zrezygnował z reklam, ale no cóż nie ma tak pięknie: teraz łatwo kłaść forsę na hosting i domenę, ale chciałbym, by ten kod php i javascript stał się choć minimalnie samowystarczalny w chwili gdy zacznę na to płacić tylko swoje ciężko zarobione „gdzieśtam” pieniążki.

Ten i tamten
Gość
Ten i tamten

Jeszcze wszystko zależy od tematyki bloga bo wg treści są dobierane reklamy, a na grach i ogólnie IT są bardzo małe stawki. Do tego w tematyce związanej z IT ludzie są bardziej rozgarnięci i często używają adblocka. Wiadomo też że im więcej odwiedzin tym większa szansa na kliknięcie – czyli możesz poświęcić trochę czasu na pozycjonowanie i reklamowanie bloga co spowoduje napływ nowych czytelników a tym samym zwiększą się Twoje zarobki i kwestia czasu aż blog będzie samowystarczalny i na piwo Ci jeszcze zostanie. Jak wposminałem – w reklamach nie ma nic złego, chyba że są uciążliwe.
Pozdrawiam

Piotr "Jasiek" Próchnicki
Gość

I dziękuje za AdTally 🙂

Ugryzh
Gość
Ugryzh

jakiś kontakt z tobą można? 🙂 napisz proszę na [email protected] 🙂

trackback

[…] Współpraca i dary losu […]

trackback

[…] Współpraca i dary losu […]

trackback

[…] Współpraca i dary losu […]